reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam wszystkie Piekne Panie ;);**

Gosiu piekna kreseczka :-) jakbym widziała swoją. .. slicznosci :***

Iwo gratulacje ;-)

Asiu widzisz haha nie musisz pisac co robisz ;-) my wiemy :-D

Malusiolka zgadzam sie by nie przyjmowac od razu na liste :-)

Dziewczyny nie dlugo wiosna i bociany przyleca :-D zarezerwowalam juz dla kazdej w tym 3 do Gdanska i okolic :-)
 
reklama
Ewelinka a możesz jeszcze na lubelszczyzne:tak:;-)
Malus pokaz ze masz na nia olewke chodz wiem ze trudno ale to jeszcze bardziej kogos denerwuje
 
mam chwilkę czasu zanim ruszę do labu.
Ból owulacyjny, masa śluzu, więc to chyba ten dzień :D ciekawe jak test wyjdzie. Wczoraj nie dorwałam G, bo pracował do późna, ale może dziś :) ale skoku temp dalej nie ma :/ oby jutro podskoczyła

kajuta, Didi witajcie

rainbowmune gratulacje!

Gośka pięknie! śliczne krechy, oficjalnie już i głośno gratuluję! :tak:

Agnieszka godz robi różnicę może robić nawet o 0,1*C
owu może być w dniu skoku, dzień lub dwa wcześniej

Karolinka dziękuję dobrze, nie chce mi się pracować :p może idź do lekarza?

Asia to słyszałaś Anulę nie mnie, chyba ze moje chrapanie :p u mnie wczoraj posucha wieczorem
jak to negatywny :wściekła/y: umawiałyśmy się że będzie pozytyw!

Iwo gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Maluś jestem za! i to samo niech się tyczy grupy na fb

Aschlee jak się dziś czujesz?



Dziewczyny ale mam zbieg okoliczności! 5 lat temu pożegnałam swoje pierwsze dzieciątko i akurat dziś mam chyba owulację i to pierwszy cykl kiedy się staramy...
 
dla każdej bocian zarezerwowany :D także jak tylko przyleci to łapać za nogi i przywiązać żeby nie uciekł :D bo one coś ostatnimi czasy nie garną się do roboty i no wiecie... trzeba im pomóc :D
bocianus.jpg
 

Załączniki

  • bocianus.jpg
    bocianus.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 16
agnieszka, hehe.. ja jak zaszłam w ciąże z pierwszą to koło nas było z 10 boćków :D

Kasik, poczekajmy trochę. Niech robal jeszcze pochodzi po tym świecie :-D:rofl2:

Blair, świeczka dla Twojego Aniołka
[*] U mnie 2 miesiące minie zaraz :(

mychunia, tylko nie puszczaj :-D
 
reklama
haha az sie popłakałam głupia do monitora az dziecko sie patrzy na mnie i pyta co mi jest:-D tylko nie wiem czy dach wytrzyma haha:-D tylko ze one na latarni siedza to nie wiem czy to takie bezpieczne
 
Do góry