reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam
Iwo no i przyszedl na Ciebie czas. Bardzo mnie to cieszy.
Anula uda sie. Pewnie w najmniej spodziewanym momencie bo los jest przewrotny.
Susel a Ty jetes po zabiegu? Ile czekaliscie? Jakie badania robilas? Wiadomo czemu sie nie udalo?
Ja caly czas czekam na pierwsza @. Juz bym chciala miec i isc do lekarza na kontrole. Boje sie zeby jakies bakterie sie nie przyplataly.
Pamietajcie ze ja tez zostalam ze staraczek 2013. W tym roku sie juz nie zalapie na porod. Szkoda bo bedzie wieksza roznica wieku miedzy dzieciakami.
 
reklama
Gochson ja już jakiś czas po zabiegu - 10.12. Robiłam przeróżne badania, jak wrócę z pracy to mogę Ci wszystkie napisać. Najprawdopodobniej to tarczyca (TSH w szczytowym momencie 3,86) i niedobór białek C. Poza tym wszystko wyszło ok wiec jestem pełna nadzieji i Ty tez bądź. Nie w 2014 to w 2015 się uda! Jak masz jakieś pytania to wal śmiało :) a skąd podejrzenie o bakterie?
 
Ostatnia edycja:
Susel czyli czekacie 3 miesiace tak? Wiem ze roznie lekarze mowia jedni 3 miesiace inni 6. Po moim pierwszym poronieniu mialam bakterie a wiem ze po poronieniach one czesto wystepuja. Mam jakies uplawy dlatego sie boje czy znowu nic sie nie pojawi. Czekam na pierwsza @ i pojde zrobic posiewy. Ja czekam na badania genetyczne no i na wyniki z zespolu antyfosfolipidowego. Tarczyce lecze.
A co to ten niedobor bialek c? Jakie badania sie na to robi?
 
Gochson moi dwaj lekarze sprawdzali endometrium i powiedzieli ze po pierwszej @ moge sie starac. z reguly jak mowia zeby wiecej odczekac to zeby siebie zabezpieczyc albo troszczac sie o Twoja psychike bo z tego co wiem (a troche sie naszukalam) to nie ma badan wskazujacych na zwiekszone ryzyko po pierwszej @. my zdecydowalismy poczekac jeszcze dwa dodatkowe cykle z roznych innych powodow i tak naprawde to maz mnie przekonal bo ja sie od razu chcialam zabierac do pracy ;-) pierwszy miesiac (styczen) przerwy nawet dobrze mi zrobil, ale w drugim (ktory teraz trwa) juz wariowalam i cale szczescie maz jakos zapomnial o zabezpieczaniu :tak:
posiew robilam przed pierwsza @ i ogolnie wiekszosc badan przed pierwsza @ bo wtedy najlepiej mozna sprawdzic co mialo wplyw na poronienie. u mnie nic z posiewu nie wyszlo.
niedobor bialek C to z tego co sobie poczytalam to jest genetyczne i moze byc mniej lub bardziej grozne. oba skutkuja powstawaniem skrzepow. u mnie jest tylko lekki niedobor wiec nie wyszedl w innych testach (na trombofilie), ale tylko przy badaniu samego bialka C. u mnie w laboratorium (vitalabo) bylo badanie na bialko C i S. ten lekki niedobor jest niegrozny na codzien ale moze robic problemy w sytuacjach wiekszosc ryzyka jak podeszly wiek czy ciaza.

a mialas robiona biopsje przy zabiegu?
 
Ostatnia edycja:
witam leniwie ;)

ale się rozpisałyście ;P

Asia coś mi się wydaje że i Ty jutro zobaczysz dwie kreski na teście :D &&&&&

Agnieszka ja kiedyś korzystałam ze str 28dni.pl ale też jest płatna, a ovufriend masz płatną tylko wersję premium i wydaje mi się że ovufriend jest lepszy

Nuuuśka dziękuję :) zwrócę na to uwagę, na razie to pierwszy cykl i trochę błądzę po omacku, mam nadzieję że nie będzie konieczności wykonywać kolejnych bo cykl zakończy się +
Trzymam &&&&& żeby i do Ciebie bocian zawitał :)
Może warto pomyśleć o zmianie lekarza?

Aschlee hehe jak byłam w ciąży to też spałam całe dnie, padałam koło 21, mogłam spać do 10 a w dzień koło 15 musiałam jeszcze się zdrzemnąć :p

Anula jak to co robimy z G????? to co kazałaś :-D bzzzz
testy testami, ja bardziej wsłu****ę się w swój organizm, kiedyś lekarz mi powiedział że znam swój organizm aż za dobrze, że umiem wyczuć zmiany itd :p
bo przyjadę do Ciebie i przez kolano przełożę, proszę mi tu nie marudzić że się nie uda!

Gośka, Iwo piękne kreseczki :) teraz niech ładnie ciemnieją :)

piszecie o tym cin&cin pearl smaka mi narobiłyście, muszę spróbować ;P

my z G jesteśmy licealną miłością :) poznaliśmy się na obozie szkolnym, zatańczyliśmy na dyskotece wolnego i cos jakby strzeliło, od tamtej pory jesteśmy nierozłączni, dosłownie, na obozie do końca się nie odstępowaliśmy, w szkole to samo :) heh miałam ledwo skończone 17lat :) a w sierpniu nam minie 10 lat :)

to tak z grubsza, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam... :)
 
Gratulacje Iwo !!!!!!!!!!!! dmychalam dzien i noc i wydmuchalam z Suslem !!! :* który to był cykl ??
Goska rowniez gratulacje !!! to juz jest ladna krecha !! tez jestes w ciazy !!!! :)

Susel ale super ze do Nas wracasz !!!
Gochson na Ciebie tez bedziemy czekac !!!! a jak juz bedziesz mogla do Nas wrocic to bedziesz pierwsza w kolejce po piekne 2 krechy !!! :)

a ja mam troszke dola ... 9 miesiac staran sie zaczal ;[ praktycznie wszystkie dziewczyny z ktorymi zaczynalam tutaj juz maja duze brzuszki ... straszna jest ta niepewnosc czy kiedys w ogole ... w kwietniu w polsce zaczne badania .. ehh do dupy to wszystko :(
 
watpliwosci3 kochana glowa do gory.Na pewno bedziesz Mamusia nawet nie mysl inaczej...A jak moge zapytac dlaczego badania w PL chcesz robic? Tutaj tez zrobia wszystkie i praktycznie za darmo albo za jakies nie duze pieniadze.Wiem bo moja znajoma sie stara juz 8 miechow troszke lekarce posciemniala ze wiecej i dostala skierowania na mase badan:tak: tez na poczatku myslalam zeby jechac do PL i tam porobic badania ale po przekalkulowaniu stwierdzilam ze to sie nie oplaca
 
Ostatnia edycja:
Iwo- ja nie chce jeszcze myśleć o inseminacji. Moja głowa nie pojmuje tego jeszcze.

Suseł- niedoczynność tarczycy wyszła mi w badaniu w grudniu 2011, a w styczniu 2012 jak już brałam euthyrox miesiąc czasu, to zrobiłam kontrolne badanie po tym miesiącu zażywania leku już była tarczyca w normie. Tylko szkoda,ze mimo uregulowania leki trzeba nadal brać. Ale jedna tabletka codziennie na czczo, to nie jest jakos bardzo uciążliwe, więc nie jest źle.

Wątpliwości- 9 miesiąc starań zacynasz? W takim razie Kochana, życzę Tobie z ałego serca, aby to był naprawdę ostatni miesiąc i to zwieńczony sukcesem! Obyś nie musiała tyle czekać na maleństwo ile mi los każe...

Lalka- no jak tam się czujesz? Jutro śmigasz na bete?

Blair
- a no tak, głupia ja zapomniałam, że kazałam Ci brać się za i na G.! Kurde jak mi się chce śmiać zawsze jak piszę do Ciebie na temat Twojego G., bo zawsze chce napisać Twój "Mężuś", a wiem, ze to nie Twój Mąż i wtedy pisze to "G.", a to "G." mi się tylko z punktem "G" kojarzy, hihi :szok::laugh2::zawstydzona/y:
 
Agnieszka ovufriend - po bezpłatnych 30 dniach przechodzi w wersje darmowa, może mniej kolorowa, ale wykres tampki jest wiec to najważniejsze, do obserwacji nie potrzebujesz % prawdopodobieństwa pozytywnego testu.
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

Prosze o przypisanie mnie do poczekalni. Na razie musze troche odpoczac. Bo jakoś wiara w cuda mnie opuściła całkowicie.

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. I trzymam za Was kciuki.
 
Do góry