reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziewczynki. Pozniej wam wszystkim odpisze a tymczasem przesylam fotke znad morza
 

Załączniki

  • 1393165873058.jpg
    1393165873058.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 29
AsiaSzw - fajnie tak sobie iść po prostu na spacer nad morze, zazdroszczę....ja za to w góry mogę ;-)
 
Anulka haha no też już bym wolała mówić o Nim mój Mężuś :D
Kapitanie wedle rozkazu! melduję: wykonane! hyhy

Lalka &&&&&&&&&& za jutrzejsza betę :)

Asia jakie widoki, zazdroszczę że macie takie miejsce na spacer :)

Dziewczyny negatywny?
CAM01254.jpgCAM01255.jpg
 

Załączniki

  • CAM01254.jpg
    CAM01254.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 27
  • CAM01255.jpg
    CAM01255.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 30
Cześć dziewczynki :-) Jak tam mija Wam popołudnie? U mnie słonecznie zza oknem aż żal by nie wyjść ale ja mam trudne dni bo zwijam się z bólu czy to możliwe żebym okres dostała 13 dni przed spodziewanym terminem??? Ból mnie tak rwie że ledwo siedzę tak boli .. :wściekła/y:
 
Blair- już prawie pozytyw! Patrząc na codzienne Twoje testy, to LH ładnie sobie stopniowo rośnie. Teraz już nie testuj, tylko dalej G. za fraki, a co! :laugh2:

Asiu- kocham te nasze nadmorskie widoczki!

Gośka- ja Ci zazdroszczę tego spacerku w góry. Ale już niedługo- jedziemy na majówke do Zakopanego z M. Jestem tym faktem przeszczęśliwa :laugh2::laugh2::laugh2:

Odezwe się wieczorem. Własnie wyjezdzamy na zakupy :sorry:
 
Witam witam :p
Karolinko u mnie dokładnie to samo jajko mnie boli jak nie wiem .. wytrzymać się nie da a nie chce sie tabletkami faszerować.. nie wiem co to za pieruństwo ale na ovu za wcześnie.. tak podejrzewam ze to ze stresu i zmeczenia ale któż to wie..

U Nas też piękna pogoda.. wzeliśmy teściów i zrobiliśmy na obiadek grila na działeczce aż żal było w domku siedzieć.. piesek też zadowolony bo mogł na wolności pobiegać..R śpi a ja próbuje was czytać ale tyle piszecie że nie idzie wszystkiego spamiętać..

Buziam
 
reklama
Gośka haha o tym samym pomyślałam jak go zrobiłam, że pozytyw na 3/4 :D

Karolina to może być owulacja, ja dwa razy wylądowałam w szpitalu z tego powodu, myślałam że to wyrostek, a okazało się że to owulacja, jajeczko było bardzo duże i przeciskając się przez jajowód powodowało straszny ból.
Pierwszym razem jakieś 5 lat temu, dosłownie zwijałam się z bólu, Rodzice jak wrócili do domu i mnie znaleźli na kanapie to chcieli karetkę wzywać. Myślałam że to wyrostek, ale poczytałam o objawach i nie miałam żadnych, nawet ból nie w tym miejscu. Poszłam do gina, zrobił mi usg, okazało się że jajeczko ma 3,87cm średnicy! dał mi zdjęcie, wielka ciemna kulka! bolało przez kilka dni. W zeszłym roku miałam powtórkę, to jak mnie zgięło z bólu w pracy to też się wystraszyli czy nic mi nie jest.

Anula na razie Mu odpuszczę :p niech zbiera żołnierzy na jutro może albo wt :)
Kochana jak czytam Twoje posty to wybucham śmiechem, a G zaczyna się na mnie dziwnie patrzeć :p
udanych zakupów

czas się wziąć z pracę, trzeba wyniki przeanalizować i zdać jutro raport
 
Do góry