reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mychunia- dziękuję! Mam nadzieje,ze watek staraczkowy niedługo ucichnie, bo będzie głośno na ciężarówkach :laugh2:

Agniecha- ściskam mocno kciuki za Twoja środowa wizyte! Wszystko będzie dobrze! :tak:

Olusia
- tak to już niestety jest. my kobiety za dużo myslimy, planujemy i potem lipa z wszystkiego wychodzi.
 
mychunia ja tez lubie zupy, ale my pracujemy po cale dnie ja po 11 godzin szym 14 i nie mamy czasu jesc zupki :( ale drugie konkretne danie musi być. Ja mam w pracy mikrofale i sobie grzeje a Szym dostaje w termosie obiadowym. A młody ma obiady w szkole i w domu tez je więc zupy tez by nie ogarnął. Czasem robie na weekend zupe i drugie ale to zależy, często zimą bo więcej w domu się siedzi, a latem nie siedzimy w domu więc szkoda wylać potem.
 
Suselku, ciesze się, że wracasz do nas :* Stęskniłam się za Tobą :* &&&&&& aby się udało. Już Ciebie wpisuje na listę :)

Agniecha, będzie dobrze zobaczysz :* Na pewno musiałaś źle się czuć leżąc z tymi dziewczynami <przytul> Przykro mi, że musiałaś taki strach przechodzić. Co do mnie, to przeprowadzka naprawdę dużo mi dała i nie żałuje :) I'm happy
 
Starające się: 20 do potwierdzenia 2
II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3

Październik 2014:

Cyntia85,agamemnon,agniecha83,Monarti,Aschlee25,Do mka12,Lisica.,K_a_S,asik 87,

Listopad 2014:

Czekamy na potwierdzenie:

Kraolina - @5.02

doska1 - @ 6.02
Nachtigall - @ 6.02

AsiaSz - @21.02
Agaawa - @23.02

goska03 - @26.02
- test coś pokazał, ale czekamy na potwierdzenie. &&&&&&:*
iwo - test coś pokazał, ale czekamy na potwierdzenie. &&&&&&& :*
A jak z Wami dziewczynki?


Luty
dziuneczka - @27.02
CzekaCudu - @28.02
agnieszkak2 - @28.02
Marzec
Olusia7982 - @1.03
ana0808 - @3.03
susel - @5.03
gabis - @7.03
jołasia - @8.03
Blair87 - @10.03
Anulka1988 - @ 12.03
mligocka - @14.03
JustynaU - @ 25.03
watpliwosc - @25.03
Kwiecień
mychunia - @6.04 6

Poczekalnia
anuszka,karotka00,wandzia_ 23,celta,susel,
malena100,Mississ1301,fox,Leemonca, Conti,Anna223,Dominika_89,ewelinka_shn,czarna2532, karolina859,MotylkowaOna,m-s,kalisia,Gochson,Bezdzietna
 
Anula1988 - wiem ze dobrymi radami to piekło wybrukowane i rady od osoby nie oczekującej długo na kreseczki mogą być drażniące, ale teraz chyba czas żeby spróbować wyłączyć głowę, testy, temp, itp. zwłaszcza jak mówią ze technicznie wszystko ok..., jak się da może gdzieś wyskoczyć z mężem

iwo - ja się czuje raczej normalnie, ciężko mi się wsłuchiwać w organizm bo prawie całe życie na tabletkach byłam, poza chwilą przed poprzednia ciąża no i ciąż. Z objawów prawdziwych to usypianie ok 21 godz. i to właściwie od dnia owolki - standard u mnie to 23-24 godz.


Suselku - witam, my się jeszcze nie znamy ;-)
 
Gosia - ja tez większośc życia na tabsach ale odkąd odstawiłam to cykle dają sie we znaki:eek:

Anula - ile monitorowanych cyklów masz mieć? może sprobowac inseminacji skoro i tak jest monitoring?
 
reklama
Ja też uciekam, bo M wstaje, a trzeba w końcu coś zjeść :p Do zobaczenia Kochane :* Napiszę po powrocie z jazdy (jak będę mieć czas). Trzymajcie się cieplutko :*
 
Do góry