reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Drogie Panie Piękna pogoda za oknem (mam nadzieję że u was też):-):-)
Koniec smutów !!! Trzeba wyjść na słoneczko naładować baterie i z :-) wrócić !!!:tak::tak:
Idę popracować potem może jakiś spacerek z moim pieskiem:-p
Buziaki;-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
cześć :)
Iwo, Gosia, suuuuuuuuuuuuuuper :) widać II kreseczki, widać, ale sie ciesze, gratuluję :)

U mnie dwa dni były bez plamień, strasznie się cieszę, mam nadzieję, że tak zostanie, w srode mam wizytę, juz się stresuję

miłego dnia życzę, ja zaraz z Mateuszkiem na spacerem zmykamy bo sliczna pogoda za oknem, m leży w łóżku, jkas grypa go dopadła
 
Maluś- pisząc, że niektóre pary starają się po 5 lat, to mnie nie pocieszyłaś zbytnio, wręcz odwrotnie... A co do tego, że nie mam się już tak wsłuchiwać w swój organizm, to wczoraj już się umówiłam z ginką, że w tym cyklu już więcej nie będzie monitoringu, bo skoro w zeszłym cyklu pęcherzyk urósł i o dobrym czasie sam pękł, więc teraz stwierdziłyśmy, że już tak to zostawimy, bo teraz pewnie też sam sobie poradzi i już nie będziemy tego w tym miesiącu kontrolować.
 
Malusiolka - ja mam takie zapasy testów, że do końca marca mogę na nich lecieć i kolaż na koniec zrobić, żartuje

Anula1988 - przede wszystkim jak na dzisiejsze standardy szybko zaczęłaś starania, są dziewczyny które w wieku 35+ mówi no to teraz dzieckoi ....nagle się okazuje ze jest problem. Nie wiem czy cos w kierunku sprawdzenia czy wszystko jest ok robiłaś.
A jak jest ok, a kreseczek brak to w końcu się pojawia.
 
Ostatnia edycja:
agniecha, zdrówka dla męża :* I miłego spacerku dla Ciebie i Mateuszka. Jak się czujecie ?:*

Anulka, nie zrozumiałaś mnie :( Chodziło mi o to, że nie ma co się poddawać, bo Ty też niedługo zostaniesz mamą. Cały czas trzymam za Ciebie mocno kciuki &&&:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry