reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Maluś, Kochana, chyba już lepiej, troche musiałam psychicznie odpocząć po tym szpitalu, wiesz, leżałam tam na sali z 4 dziewczynami które czekały na zabieg, dookoła same tragedie i ja też bałam się że zaraz mi to lekarz powie :( nadal strasznie sie boję, czekam na środową wizytę, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze
Maluś, rzeczywiście inaczej teraz całkowicie piszesz, taka radość od ciebie bije, miłość do męża i dzieci, super :)
 
malus, asia dzieki! podoba mi sie wasze podejscie i jak najbardziej jestem chetna na grudniowe malenstwo! :-)

powiem wam, ze ku mojej wielkiej radosci maz chyba troche zignorowal to ze jeszcze ten miesiac mial byc bez staran i jakos sie nie zabezpieczalismy :tak: wiec malus, oficjalnie chyba mozesz wpisac mnie znow na liste, narazie z terminem @ na 5tego marca.

iwo wielkie gratulacje!!
gratulacje tez dla wszystkich dziewczyn, ktore zobaczyly II pod moja nieobecnosc!
 
Gośka- tak, badaliśmy się. Wszystkie hormony poza TSH wyszły super. W zwiąku z tym TSH byłam u endo i lecze delikatna niedoczynność tarczycy. Wszystkie inne hormony są bez zarzutu. Miałam robione badanie drożności jajowodów, czyli HSG. Oba jajowody są idealnie drożne. Mój M. badał nasienie i gin mówił, że ma naprawdę dobre jakościowo i ilościowo nasienie. Powiedziała, ze tylko teraz "szczęścia" nam brakuje...

KasikP- ja tez chyba sobie muszę kupić psa. Nie mam dziecka, to chociaż pieskiem się zajme... ;-)

Maluś- dziękuje!

Suseł- nooo wracaj do nas!
 
A ja wlasnie zbieram i jade z moim na wycieczke.... piekna pogoda, trzeba podladowac baterie, dotlenic sie itp.... :tak:

Anula
powiem tobie ze ja tez mam takie momenty ze staram sie myslec pozytywnie ale z drugiej strony jakos nie umiem bo te ciagle rozczarowanie, lzy robia swoje... chociaz moj mowi ze mam wierzyc ze sie udac i myslec pozytywnie tylko pytanie jak mam to zrobic? chociaz staram sie myslec ze sie uda to i tak mam strach ze znow nie... ech...

agniecha83 ciesze sie ze lepiej sie juz czujesz i ze plamienia minely.... oby tak dalej...
 
No Anulka z tym pieskiem to dobry pomysł. Kolejne zajęcie :)

Susel to może ty jeszcze do dziewczyn w listopadzie dołączysz :)
 
iwo, goska gratuluję po cichutku :tak:

Anula ćwiczę przed kolejnym cyklem :tak:już niedługo sama zobaczysz II kreseczki ;*

Asia ja nie wyobrażam sobie dnia bez zupy :tak: nawet jak pracuję to wieczorem jakąś zupkę pichcę :-D

Olusia ja też uwielbiam fotografię... niestety nie mam dobrego sprzętu i w domu warunków do dobrych zdjęć.... :-(

Maluś mi się też często bardzo głupie sny śnią... ale ufam mojemu i wiem, że mnie nigdy nie zdradzi :tak:
agniecha kuruj swojego :tak:
 
reklama
Do góry