reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asiu a widać coś?? bo jak emek zobaczył to już musi być widoczne :-D wrzucaj!!! A wogóle to on jest mega happy!!! Tylko każe mi się nie ekscytowąc....
dziś zbierałam cala noc mocz

Gosia - o ja cie!!!!!!
 
reklama
Hejcia laseczki, ja juz tez wstalamz moim... piekna pogoda za oknem to trzeba wykorzystac... jedziemy z moim na wycieczke.. :-) bierzemy aparat i pewnie beda jak zawsze super fotki... moj sie interesuje tez fotografia wiec wiec co i jak ma robic... nio i ja od niego wiem, tez robie ladne... he he :-D
goska03 to po cichu gratuluje... :tak:

Malusiolka no no juz na nowym mieszkaniu snia tobie sie takie sny... kochana z tego co pisalas to twoj ciezko pracuje wiec nawet nie mial by kiedy cie zdradzac i na pewno nie ma sily...
iwo:) to po cichu gratuluje.... :tak:
 
Iwo, gratuluję :* Kochana, ciężarówki dobrze na Ciebie wpływają. Ciesze się, że nie odeszłaś z tamtego wątku :D Daj zdjęcie :*

Gosia, ciesze się, że teścik ciemniejszy gratki :*

Asia, u mnie zupą najedzą się, ale staram się zawsze coś dorobić :)
 
Dziewczynki nad moim avatarem wyświetla się jakieś zdjęcie testu czy wy tez je widzicie? I co to za zdjęcie ja nic nie dodawałam:wściekła/y::wściekła/y::-:)-( <oszaleje>
No właśnie ja tez bym aorte przegryzła więc wstałam i zabrałam się szybko do rodziców:tak: a mój Mi siedzi ze swoimi rodzicami ojj teściowa da mu popalić wściekła była jak widziała że sama jade:-D.
Spedzi dzień bez zony to zatęskni kij mu w oko:-):-)
IWO- Superrrr !!!!
Anula polecam drzwi z pol skone są super ale nie kupisz ich w castoramie
Mychunia ale szalejesz:tak:
Ja dziś jem obiadek u mamusi:tak:
Kocham rosołek:tak:
 
Ostatnia edycja:
Gosia -Musialam mu powiedzieć. A on na to "to my się kochaliśmy w owu?":-D głupolek mój.

Ania - czuje się jak na grypę lub @, tempka leci w górę.
 
KasikP- dzięki, ja mam właśnie na dole wszystkie komplety drzwi z polskone i są one uwaga już dostępne w Leroy merlin, bo właśnie dzisiaj widziałam je u nich na stronce.

Iwo, Gośka- widzicie, kolejny raz Narodowy dzień testowania przynosi szczęście :laugh2:
 
Kasik, daj mu trochę czasu, a sam przyleci :* <przytul> W awatarze masz kolesia trzymającego balony :p

Oluś, ja wiem :* Ufam mężowi, ale zawsze mam głupie sny z nim jak się lekko posprzeczamy. Muszę zacząć też melisę pić tak jak mojemu dziecku będę podawać ;/

Asia, mój góra do 12-tej może spać, a później sam wstaje, bo zmęczony jest jak za długo śpi :p
 
Jesu Iwo ale zajebioza.

Anulka my się musimy brać do roboty, bierzemy ze sobą Wątpliwości, Mychunie i Susel i wieke innych i otwieramy wątek Grudniówki 2014. Koniecznie :))))

Ja też już bym chciała taką kreseczkę na teście mieć :) a tu nawet @ nie ma to kiedy ovu i robocizna ?? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry