reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej. Dziewczeta.

Gosia kciuki za coraz ciemniejsze :-)

Iwo hmm termy...bosko.

Anula to byl film uswiadamiajacy jak bylo w 1841 roku. O niewolnictwie. Straszny a zarazem piekny. Ale ciezko znosze takie filmy.
U mnie brak @ nadal, plamienia brak, bolu brzucha brak hmm.

My idziemy dzis do naszych przyjaciol w odwiedziny do ich syneczka Jeremiego ktory sie urodzil miesiac temu. Juz nie moge sie doczekac.
Nie mam obiadu i nie wiem co zrobic zeby sie nie narobic i zeby byl na dwa dni. Jakies propozycje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no cien cienia cienia, zdaje się zamienił się na cien cienia .....
Na jutro mam innej firmy 25 ;-)
 
hej dziewczynki :-D

ja się zwlokłam o 8 z wyrka, a mój jeszcze słodko śpi :tak: wczoraj przed snem jeszcze raz go dorwałam :-p

Asia trzymam kciuki za prezent urodzinowy dla Twojego ;*

iwo piękny staż :tak:

goska leć jutro na betę, oby pięknie rosła :tak:
 
reklama
Witam,
w pięknie słoneczną niedzielę:-);-)
Ja już u rodziców zabieram się do pracy przy remoncie niestety sama mój mąż dalej sfochowany:-(
nawet ze mną nie przyjechał no cóż muszę sobie sama dać radę:-(;-)
Życze Wam miłej i słonecznej niedzieli:tak:
 
Do góry