reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asia, hehe.. po moim to dziewczynki skakały i nic nie ruszyło :p Zmęczony bidulka jest, bo wrócił przed 4-tą do domu. Niech trochę pośpi, ale niedługo muszę go obudzić, bo na 14-tą jazda. Nie chce mi się jechać :p Lenia mam :p

Kasik <przytul> A jakaś przyczyna fochania była, czy od tak się fochną? Ja to nie potrafię długo z moim się fochać :p

Nad ranem jak M wrócił poszliśmy spać, to głupi sen mi się śnił ;/ Śniło mi się, że jakaś laska podwalała się do niego. Owszem nie było z jego strony zainteresowania nią, ale nie było fajnie widzieć jak inna kobieta próbuje poderwać mojego męża ;/ Cały czas mam to przed oczami i rano M dostał opieprz na ten sen :zawstydzona/y:Sen może był taki, bo jak wracaliśmy wczoraj ze sklepu to trochę się posprzeczaliśmy. Zawsze jak posprzeczamy się nawet trochę, to mam głupie sny :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik co on taki foszasty jest. Może kopniak w dupala pomoże.

Maluś mojego szyma nic nigdy nie rusza. Niech spi a co tam. Młody też śpi, a ten to dopiero potrafi spać. Śniadanie o 12 o on nieszczęśliwy że się go obudziło.
 
Foch na złość żonie:-) wie że już bardzo chce się przeprowadzić żę mam dość mieszkania z jego rodzicami.
Robiłam wczoraj pomiary naszej góry ponieważ tam są skosy (jest to poddasze) muszę mieć meble na wymiar i nie zgodziliśmy się co do jednego mebelka i się zaczęło:-:)-)
Dobrze że wy jesteście to już nie jest Mi tak smutno :-p
 
Asia, hehe.. może sobie pozwolić Twój na sen, bo macie duże dziecko :p My za to mamy małe dzieci i ja też potrzebuje trochę odpocząć :) Co do kopniaka w dupę dla męża Kasik zgadzam się w 100%
 
o rany Kasik, chyba bym aorte mu przegryzła za ten jeden mebel. Kij z nim!

Maluś wiem, że tak to działa. Mój pawlak był rannym ptaszkiem zawsze, 6 pobudka. Załamka. Ale z dojrzewaniem tak jest, dużo snu potrzebuja. Kiedyś zrobiłam eksperyment i go nie obudziłam wcale. Wstał o 15.30 my byliśmy już po obiedzie. Nawet zaskoczony nie był. I to nie żebyśmy na paluszkach chodzili tylko garami walenie itp

Iwo wrzucic??
 
Asiu- ja nie lubię starych ani wojennych filmów, albo po prostu muszę jeszcze dorosnąć do nich. Zrób rosołek i będzie na 2 dni, albo jutro po prostu dodasz tylko koncentratu i będzie pomidorowa małym wysiłkiem :tak:

Gosiu- noo ja tam widzę drugą kreskę i to lepiej niż wczoraj! Kochana, chyba się udało! Ja uważam jak Mychunia, najlepiej jak jutro pójdziesz na betę. Wszystko będzie czarno na białym. :tak:

Mychunia- ale się nam Kobietka rozbrykała z bzykankiem! :laugh2:

Kasik- co? Jeszcze zgody nie ma? No co za uparciuch z Twojego M.! :wściekła/y:

IWO- KOCHANA JAK SIĘ CIESZĘ! SUPER!


A my z Adasiem jedziemy jednak (nie śmiejcie się, błagam!) na zakupy, ale do budowlanego sklepu typu Leroy lerlin albo castorama, bo chcemy kupić drzwi do pokoi na poddaszu :sorry:
 
Ostatnia edycja:
KasikP - mieszkałam z teściami cała ciąże i 2,5 roku życia młodej, dramatu nie było bo oni a zwłaszcza teściowa chcą dobrze, ale wiec zagłaskać łatwo. Mąż też trochę inaczej się zachowuje w swym domu rodzinnym niż, długo by opowiadać ;-) Od 2 lat już jesteśmy na swoim i jest ok


iwo:) -szał!!! super!! dawaj fotkę, to po cichu liczę ze otworzysz wątek listopadówki !!! Przed mężem dalej się czaisz?

Anula1988 - ja z beta wstrzymam się jeszcze, jutro test kolejny siknę i beta ewentualnie koło srody
 
reklama
Przesylka od Iwo :-) patrzcie i podziwiajcie
 

Załączniki

  • 1393144950822.jpg
    1393144950822.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 35
Do góry