reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asia nie wiem co mam robić. .. czy od razu teraz do lekarza czy poczekać na okres i wtedy. .. mam dzis slaby dzień po tym wczorajszym lekarzu. .. nawet wizyta u mamy na farbowanie odrostow nie pomogla :( a do tego od jakis dwoch godzin strasznie boli mnie głowa :((
 
Ewelinka trochę dużo czasu już minęło od nieszczęśliwego dnia, myślę że powinien cię obejrzeć kompetentny lekarz taki który coś zrobi. Ile chcesz czekać jeszcze na @ ja przepraszam nawet nie wiem ile się czeka po stracie na @. Moja siostra wiele lat temu miała taką sytuację, ale nie pamiętam. Jeśli to normalne ze tyle się czeka to czekaj, ale coś mi się wydaję , że nie tak powinno być. Pomyśl kochana i daj znać

I nie załamuj się od razu. Poprostu puki nie będziesz miała 100% pewności ze coś jest nie tak to bądź dobrej myśli!!
 
Ostatnia edycja:
Hejka
No takie trolowanie sie zdarza i zaraz pojawi sie ktos inny. Odkad jestem na bb juz kilka razy sie z tym spotakalam. Tez nie rozumiem. Trzeba byc ostroznym w sieci...
 
Ewelinko ja teraz po ciazy biochemicznej mialam czekac na @ do tygodnia a dostalam po czterech dniach. Po tej stracie pierwszej dostalam pozniej bo tam byl juz porod i polog normalnie wiec po lilku tygodniach.
 
reklama
Kasik nie mam wiadomości od ciebie

Dziewczyny, a wytłumaczcie mi prosze co to jest ciąża biochemiczna. Na prawdę nie wiem, przepraszam
 
Do góry