reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Moze macie racje... ehhh... mój Maz oczywiście mówi ze skoro lekarz kazal czekac to trzeba. .. ale js juz mam dość. Wykoncze sie psychicznie ; (
 
reklama
Ewelinka, idź do innego lekarza. Ja jak zaczęłam poronienie, to co 2 tygodnie musiałam się zgłaszać u lekarza i po 2 pierwszych tygodniach dostałam tabletki, aby do końca się oczyścić. Przy ostatniej wizycie jak byłam już oczyszczona lekarz dał mi 2 tygodnie i jeżeli w ciągu tych 2 tygodni nie dostałabym @ to dostałabym coś na wywołanie i na pewno nie był by to dupathon (lekarz powiedział, że nie przepisze mi go woli mi coś dać lepszego). Nie ma co czekać <przytul>
 
Ewelinka bardzo dobra decyzja. Mężczyźni nie rozumieją takich rzeczy. Nie mieści im się w głowie, że można po lekarzach tyle latać i jeszcze kasa.
 
Asiu moje ciąże były biochemiczne, wyszły mi testy pozytywne, więc pojechaliśmy na betę, beta pozytywna, ale bardzo niska, dwa dni później beta <1. W pierwszej ciąży zdążyłam pojechać do lekarza, który badaniem potwierdził ciążę. Ale niestety straciłam moje dzieci zanim mogłam je nawet na usg zobaczyć :(

wczoraj minęło 5 lat jak zobaczyłam pierwsze dwie kreseczki na teście

Ewelinka i dobrze, faceci nie ogarniają spraw starankowych :p
 
reklama
Do góry