reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

hej dziewczyny :-D

dziś się witam po 4, bo na 6 idę do pracy żeby jeszcze przed imprezą wrócić do domu i wziąść prysznic :-D

nie wiem na co chcecie przepisy więc wrzucam obydwa :tak:

Masa do wafli

1 margaryna
szklanka cukru
0,5 szklanki wody
250 g mleka w proszku
2 łyżeczki kakao
wafle

Margarynę, wodę i cukier rozpuścić. Lekko przestudzić. Wymieszać z mlekiem w proszku. Masę podzielić na pół, do jednej części dodać kakao. Przekładać wafle naprzemiennie jasną i ciemną masą.

Uwagi!
Masa ciemna wychodzi gęsta.
Do jasnej dodałabym więcej mleka w proszku, bo jest za rzadka.
Obydwie w smaku mniam ;P

Budyniowiec Budyniowiec - kruche ciasto z owocami :tak: tylko ja zamiast mąki ziemniaczanej dam 3 budyń ;-)

iwo
a co to jest DKMS? :zawstydzona/y: wstyd się przyznać, ale nie umiem rozszyfrować skrótu....

życzę udanego dnia wszystkim :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mychunia, jak zwykle narobisz ochoty na słodkie :p Ale ja jeść za bardzo nie mogę, bo staram się ograniczyć słodycze. Muszę trochę brzuszka zrzucić :p Wstyd mi, ale ja jadam kolację około 22-giej jak M wraca do domu :p Postanowiłam sobie, że moje ostatnie jedzenie w ciągu dnia będzie o 18/18:30 i zero słodyczy :p

Z dziewczynki coraz gorzej chore + ja się rozchorowałam i jak dzwoniłam do M, to powiedział, że się źle czuje. Przez jednego dzieciaka, który miał katar i kaszel cała moja rodzinka chora ;/
 
005.gif

Starające się: 14

II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9

Wrzesień 2014:
Emalia82

Czekamy na potwierdzenie:

Styczeń

wera89 - @ 15.01
mumminka - @ 17.01
mligocka - @ 18.01
Kalisia - @ 23.01
Watpliwości - @ 23.01
Agaawa - @28.01
iwo:) - @ 29.01
agniecha83 - @31.01

Luty
Gochson - @ 3.02 5
Aschlee25 - @ 4.02
doska1 - @ 6.02
Monarti - @ 7.02
Karolina 859- @ 8.02
Olusia7982 - @ 9.02

Poczekalnia
Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,Arcala,Cyntia 85,mimmoo,tamaguczi,melponea, nadzieja210,mychunia6,aureolcia,agamemnon,wandzia_ 23,aina110,celta,susel,

malena100,Anula1988,Mississ1301,fox,Leemonca,Pati, Conti,Piaska,Anka10222,Anna223
 
Ostatnia edycja:
a dziekuje:)


to mój drugi cykl starań :)

Mam cudownego synka, w kwietniu kończy 5 lat:) w lutym 2011 straciłam jednego aniołka, od tamtej pory minęło trochę czasu i znowu zebraliśmy więcej sił i działamy z mężem:)
 
reklama
Do góry