reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux zapraszam :)

Cos mi sie aplikacja chrzani powiadomienia mi nie przychodza chyba trzeba bedzie zapodac reseta.

Julia moze cos w tym jest moja tez niedawno potrafila plakac o byle co...na szczescie szybko przeszlo_Oby i Twoja szybko zapomniala o takim zachowaniu:tak:

Dzisiaj o dziwo ladnie poszla spac.
 
reklama
U mnie przed spanien prawie zawsze cyrk a to siku a to kupka a to jeszcze piciu a to buziaczek i akurat zawsze wtedy jest najwiecej tematow do rozmow i pytan :) dzisiaj poszalala na sniegu to wyjatkowo poszla spac
 
Lux no lepsze;-)
Juz nie licze na wiele od losu, musialam sie tylko z tym pogodzic i tyle...
Dzieci cie ladnie sluchaja;-)
Jak tam skurcze przeszly?

Aschlee to jakbym czytala o swojej corce;-) dokladnie taki schemat ma!

A swoja droga nawet niewiecie jak sie ciesze ze moge odpoczac od lekarza, lekow itd...chce zapomniec;-):-) niemoge sie doczekac tego stanu;-)
Ogolnie tez zastanawiam sie nad przerwaniem tego wszystkiego...
 
mychunia: najlepszego dla synka :) A ciebie przeziębienie męczy? Biedactwo <przytul> Mam nadzieję, że szybko przejdzie.

aschlee: przez zdjęcie twojej pizzy zrobiłam się głodna :p Mniam!

julia: uwielbiam małomównych lekarzy :D Wisyta wtedy wygląda tak, że w zasadzie mówię ja i mam nadzieję, że lekarz nie dostanie zawału :p Widzę, że młoda daje ci do wiwatu :) Eh, niektórzy nawet twierdzą, że dobrze jest przerwać branie leków i właśnie w tym czasie najczęściej zachodzi się w ciąże. Ponoć to reakcja organizmu na odstawienie leków pomaga. Nie wiem ile w tym prawdy takiej naukowej, a ile po prostu szczęścia konkretnych osób. Poza tym działanie niektórych leków potrafi się długo utrzymywać w organiźmie, więc to nie do końca tak bez leków...Mnie też męczą wizyty u gin i ten cały monitoring. Jutro się spytam jak wygląda połączenie moich leków i alkoholu :p Bo mam ochotę na weekend z winem :p
 
reklama
Do góry