reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugosława, no chyba sobie kupię magnez, bo te skurcze są nie do wytrzymania. Julia-pociesze Cię-przyjaciółka pisała dziś, że jej koleżanka dość długo stara się o bobo i w końcu do lekarza poszła. I okazało się, że zanikło jej jajeczkowanie! A Ty przynajmniej masz pęcherzyki. Ja też muszę iść do lekarza odwiedzić po nowym roku, bo coś ta moja owu jest dziwna co miesiąc.
 
reklama
julia: mi się wydaje, że to domięśniowo się aplikuje, czyli zastrzyk. W opakowaniu powinny być dwa rodzaje ampułek: z proszkiem i płynem. Nabiera się płyn strzykawką i przenosi do pojemnika z proszkiem, który się w nim rozpuszcza. Potem już rozrobiony lek nabiera się strzykawką i wstrzykuje w brzuch, w zasadzie w podbrzusze, bo poniżej pępka. No w międzyczasie zmienia się igłę z długiej na krótką.
 
Jugoslawa zartujesz sobie?;-) zastrzyk No way;-)
Widzialas cene tego leku? O fuck!!! Ceny widze ze tylko ponad 1000zl to chyba jakies zarty??!! Nawet nic niepowiedzial o cenie;/
Jutro dla ciekawosci pojde do apteki i zapytam sie o cene
 
Ostatnia edycja:
julia: to taki mini zastrzyk :) Igiełką malutką :) Bierzesz fałd skóry na podbrzuszu i tam aplikujesz. Brzmi to strasznie, ale pewnie nie boli. Obejrzyj sobie filmiki w necie. Swoją drogą chyba są dwie opcje: albo sama robisz albo idziesz do przychodni. Cena faktycznie powala :/ Piszą, że jeden zastrzyk ok. 100 zł :/ Ciekawa jestem...może to skuteczne i dlatego takie drogie?
 
Julcia o jaaaa...cena z kosmosu :( a zastrzyk to nic strasznego kochana fla Fasolka na pewno bys to przetrwala...Ale ta cena to przesada tak jak i u mnie z ta heparyna
 
Laski Wy piszecie o tych zastrzykach, co są na powstanie pęcherzyków? Ja coś kojarze z programu o In-Vitro, że te laski to tam brały. Ale cena kosmiczna! Masakra jakaś.
 
Lux no wlasnie one sa na to;-)

Swoja droga gdyby jeden kosztowal 100zl to jeszcze ...

Jugoslawa no musialabym popatrzec na te filmiki ale raczej sama niedam rady zrobic...

Wogole czytalam ze wysokie ryzyko ciaz mnogich i wogole duzo strasznych rzeczy jako powiklanie:/

Miss gin mi zapisal duphaston teraz na wywolanie i zastanawiam sie czy poprostu nieczekac sobie na @ bez tego leku...bo co ona da? Tylko szybciej @...:/
 
Julcia
a nie chcesz miec za dwa tyg. Okresu? Akurat zeby do swiat przesLo?;-) nie zatuj ze ten lek tysiaka kosztuje nie no no way ze by ci takie cos przepisal bez powiedzenia eee. A w brzuch sobie dawalam zastrzyki z heparyny malutkimi igielkami nie boli :-) wiec luz. Ale np pregnyl to pielegniarka podaje chyba nie? Wiec w tym przypadku chyba tez tak bedzie. Ulotce nic nie ma?

Hmm tak sie zastanawiam bo kasik tylko nie pamietam czy ta z czy ta druga ;-) pisala ze z clo przeszla na cos innego i udalo sie od razu. Moze napisz do niej moze bedzie wiedziec co to. Bo mowila wlasnie o jakims leku co stymuluje i jedno czesnie na menopauze jest czy jakos tak to mi sie tak w pamieci utkwilo.

A ja zrobilam dzis to... w swietle lampy gdy jest ciemno i grzeja sie kaloryfery to te sniezynki sie tak lekko ruszaja i ten brokat co go nim je obsypalam tak super migocze :-)

Julcia z dedykacja dla ciebie :-)
 

Załączniki

  • 1417625786317.jpg
    1417625786317.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 31
  • 1417625837232.jpg
    1417625837232.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 26
Julia moja taka dalsza kuzynka zaszla przez In-Vitro w ciążę i brała właśnie te zastrzyki. Tam była seria zastrzyków i masakra ile ona pęcherzyków produkowała. Ale ona to miała możliwość wybrania ile zarodków da i wzięła jeden, no i zaszla i już ten maly rok ma skończony. Ale nie wiem jak to wygląda przy samodzielnym robieniu tych zastrzyków. Bo jeśli one produkują dużo pęcherzyków i one zaczną pękać, to nie trudno o bliźniaki czy trojaczki.
 
reklama
Hej wywolana;)
Tak zamiast clo bralam femare;) i sie udalo
Bralam tez raz menupur to gonadotropiny i podaje sie jako zastrzyk ale ceny sa spore za jeden zastrzyk okolo100 zl a zalezy ile potrzeba, cale opakowanie kolo 1000 zl
Zamiast pregnylu ktory podaje sie domiesniowo jest ovitrelle jtory podaje sie podskornie samemu jak heparyne;)
 
Do góry