reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Prosze oto pokoj mojej coreczki
 

Załączniki

  • 1417375589958.jpg
    1417375589958.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 49
  • 1417375604133.jpg
    1417375604133.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 48
  • 1417375617048.jpg
    1417375617048.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 50
Aaaa, tak myślałam, ale wolałam się upewnić ;)
Nie wiem, czy to jajnik. Byleby do jutra przeszło, bo nie będę mogła się skupić w pracy. A dzień cyklu to jest 24
 
julia: nareszcie jesteś :D Domyślam się, że nocki jednak zabierają mnóstwo energii. Na szczęście jak rozumiem doszłaś już do siebie kochana? :) Dobrze, że skończyliście pokój córci. Powoli, małymi krokami wygrzebiecie się z bałaganu :) Będzie coraz lepiej :) Pokój rewelacja! Bardzo mi się podoba efekt końcowy! Normalnie łóżeczko jak dla księżniczki :) Dywan ekstra - to guziki chyba są kolorowe? I ta półeczka z kolorowym materiałem to miękka jest? Taka do siedzenia?

lux: niezły ten sołtys. W sumie dziwne, czemu nie wziął z funduszu? 50 zł za farbę to trochę dużo :/ tak mi się przynajmniej wydaje. Idziesz jak burza ze staraniami :D I dobrze, niech żołnierzyki mają zajęcie :D Dobrej nocy :)

Ja dzisiaj mam dziwny dzień - kto do mnie dzwoni, albo do kogo ja dzwonie to się z kimś prztykam. Normalnie o zgrozo! Nie wiem o co chodzi, że człowiek taki poddenerwowany :/ Może ciśnienie, albo co :/ Dziwna sprawa. Dobrze, że już późno to już nie będę z nikim rozmawiać :)
 
Witajcie kochane:-) po dlugiej przerwie ;-)


Lux ja tez lubie mieć domu porządek, jestm pedantka, ale taka, ze mój facet ze mna wytrzymuje, lubie mieć czysto, wszystko na swoim miejscu, a obiady tez sama gotuje, staram się w weekendy zawsze zrobic wiecej, aby było na tydzień, pieke ciasteczka, ciasta czy drożdżówki, wiec mój M i mój ojciec maja ze mna dobrze az za dobrze, ale mi to sprawia przyjemność:-D


Julia super, ze zakupy się udaly, mi zawsze poprawiaja humor, a sukienka na pewno piekna, tez musze na siewa poszukac jakiejs nowej kiecki.;-)
I ciesze się, ze w tym roku już nocek nie będziesz miala kochana i tez czekam na efekty urzadzania pokoiku coreczki;-)
Missiis frytki @_@ uwielbiam hehe, zdrowka kochana trzymaj się, mi się udalo wykurowac jakos, jeszcze katar troche zostal i teraz się bronie przed zarazkami, zobaczymy a jak długo, bo w tym tygodniu kilku uczniow przyszlo do mnie z choroba i ze się zle czuja i każdy przypadek skończył się zmierzeniem temperatury, stanem podgorączkowym, wezwaniem rodzicow i potem nie przyjsciem przez nich do szkoly, wiec obym od nich się nie zarazila:eek:
Jugoslawa trzymam i ja kciuki za Twoje jajeczka kochana:-)
AnnaMaria sliczne imie zamierzacie dac synkowi, uwielbiam je, i widze w suwaczku opis tego imienia, znam hebrajski, wiem, ze to malo powszechne u nas, ale znam:-)

Tinus jak ja się ciesze, ze wizyta super i ze widziałaś pęcherzyk, kochana Ty mi dajesz nadzieje ogromna:-)
Anula ja tez odpuściłam w temacie starn i dobrze się z tym czuje, a takie branie na śpiocha to uwielbiam hehehe, fajnie tak, a mój M to chetny i szalony w tych sprawach zawsze i uwielbiam to jego szaleństwo:-D
Lux moja przyszla tesciowa to temat rzeka, a wpienia mnie kilka razy na tydzień, wczesniej takie akcje odwalalm, ze cycki mi opadaly, kilka spiec z nia miałam az w koncu jedno porządne i mam ja na razie z glowy, babsztyl taki, ze hej i wykrzyczałam jej kiedys, ze mojego M nic nie nauczyla, nawet jajecznicy zrobic, ale przy mnie wszystkiego się powoli uczy, sam mi kiedys powiedział, ze miał dosc jej ciągłego wtracania się w jego zycie i tego, ze we wszystkim go wyręczała i traktowala jak male dziecko i sam przy mnie jej powiedział, ze zawsze mnie wybierze i jeśli kiedys go wkurzy i będzie się wtrącała to on ograniczy kontakty do minimum lub do zera. Jakbym tu powiedziala jakie akcje robila to bylby ubaw po pachy, ale dam przedsmak tylko- jeszcze jak nie mieszkaliśmy razem i u niego np. w domu czas spędzaliśmy to potrafila wchodzic do jego pokoju bez pukania az w koncu raz weszla i chyba pożałowała, bo to co zobaczyla sprawilo, ze pukac zaczela haha:-D:rofl2:
Julia cudne wiesci, to teraz kochana zaciskam kciuki, aby te pęcherzyki zamienily się dwie kreseczki:-)
Miissis kochana co prawda spóźnione, ale z glebi serca najpiękniejsze zyczenia dla Twojego synusia z okazji urodzin, niech rodzin duzy, zdrowy :*:-)
Aschlee super, ze wieczor z mezem się udal:-D

Mychunia slodziak malutki, boski jest:-)
Aschlee doczekasz się cudu zobaczysz i Ty i kazda z nas i nie ma innej opcji;-)
Lux kciuki za wyjaśnienie sprawy z wyplata Kornelia walcz o swoje kochana z ta przeprowadzka, wytłumacz mezowi, ze to będziesz wtedy się czula lepiej, inaczej, pewniej, jelsi odpowiednio z nim porozmawiasz to zrozumie. My tez mieszkamy z moim tata, M długo nie mogl się przekonac, bo wiadomo, ze lepiej byloby mieszkac tylko we dwoje, ale niestety wynajecie mieszkania w miescie kosztuje troche, a głównym powodem było to, ze ja bym nie umiala mieszkac w mieszkaniu. On jest warszawiakiem od urodzenia, namawial mnie na mieszkanie, ale ja bym się tam dusila, potrzebuje przestrzeni. Z tesciowa za żadne skarby bym mieszkac nie chciala, ale na szczescie oni maja male mieszkanie i mój M sam chciał stamtąd uciec jak najszybciej, bo miał dosc mieszkania z mamusia. Wiem, z emu czasem ciezko miezkac z przyszłym teściem, ale robie wszystko, aby czul się tu dobrze. Zrobil to dla mnie i wiele mi tym pokazal. Ciesze się, bo ja czuje się tu dobrze. Walcz o to kochana.
A co do kończącego się roku to coz.. był to rok ciezki naprawde z wielu powodow i ciesze się, ze już się konczy. Nam tez nie udalo się spełnić największego marzenia, ale patrze z nadzieja w przyszłość. Rok 2015 to będzie rok naszego slubu i mam nadzieje powiekszenia rodziny. Jednej sprawy nie zamkne pozytywnie w tym roku i pewnie już nigdy, ale nie jest zwiazana z M ani ze staraniami i to mnie smuci, ale nic się nie da już zrobic w tej kwestii, ale cest la vie. Jugoslawa ja tez uwielbiam te soki, ale nie kupuje, tylko dostaje od sąsiadów, bo mieszkamy w rejonie, gdzie sa sady i sami tez mamy i on czesc swoich jablek zawozi do tloczni i przetwarzaj mu na te soki, no niebo w gebie:-)

Julia pokoik boski, piekny efekt kochana:-)

Wybaczcie kochane, ze dopiero dzis zagladam, w piatek od rana mialam urwanie glowy w pracy, zastepstwa, a potem dzien lecial jak szalony, przemarzlam, a jak wrocilsimy do domu i wlaczylam kompa, zeby Wam odpisac to zasnelam na biurku z myszka w reku hehe M mnie na spiocha transportowal do lozka :-D. Wczoraj sprzatalam chalupe,. a potem bylismy na imprezie, pobawilismy sie, odstresowalam sie po caym tygodniu, bo byl mega, z M szalelismy duzo w ten weekend :-D, wiec czuje sie jak kobieta zaspokojna:-D:cool:. Dzis gotowanie, rozgrzewalismy sie wspolnie :-D i czuje sie mega po tym weekendzie. Gotowa na kolejny tydzien hardcoru w robocie :-D

Dobrej nocy, uciekam malowac paznokcie i pomeczyc jeszcze mojego mezczyzne :-D
 
Dobra Kobietki uciekam sie kapac i spac bo za 5 godzin trzeba wstawac w zasadzie po kapieli to juz za 4,5

Milej nocki
 
reklama
Witam z rana

Jak mi sie niechce:/

Jugoslawa czy doszlam do siebie po nockach yyy nie:/
Guziki sa kolorowe, tak na skrzyni jest poduszka;-)

Lux powiedz soltysowi by z fu duszu sobie wzial;-)

Zouza prosze sie odezwac;-)

Jazza jak zawsze pelno pracy masz;-) choc ostatnio to ja niemam czasu na nic tez:/


Aschlee milego dnia w pierwszy dzien pracy kochana;-)

Melka piekny wykres kiedy testujesz?;-)

Dzis jade autem do pracywiec mam luksus;-)
Bo po pracy lece do gina na obserwacje...w domku pewnie kolo 17 jak wpakuje sie w korki:/
 
Do góry