reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa niestety poniedzialek intensywny sie zapowiada, za duzo mam pracy stanowczo, ale coz zrobic:eek: milego dnia kochana:-)

Lux super, ze dzien wolny wykorzystaj go na odpoczynek :-)
 
reklama
Hej

Julcia
Przecudowny pokoik :-) corcia pewnie wniebowzieta :-)

Aschlee
Ja bym mlodemu pomalowala pokoj na pomaranczowo ale boje sie ze to za wsciekly kolor i jeszcze wiecej by szalal niz zwykle ;-)

Jazza noelka
Jas dziekuje :-)

Jazza
Zdrowka tez zebys nie dala sie chorobsku!

Monisia
&&&!!

Julcia dzieki ze pytasz :-* kiepsko... leze w ogole dzis znow zaslablam i blada jakas jestem :-( katar zolty i kaszel doszedl... :-( jutro musze isc do gina bo oszaleje... chyba sie tez do internisty zapisze bo sie nie wylecze. Teraz zmierzylam temp. I kurcze mam 36.5... martwi mnie to. Strasznie sie boje :-( ogolnie to nie siedze bo nie chce wam smecic... strasznie sie boje jutrzejszej wizyty. :-(
 
Miss idź dla świętego spokoju do lekarza, uspokoisz się :) Jazza, no pewnie, że odpoczne, idę myć podłogę i zlew. Potem robię kuraka na obiad. Taki mój odpoczynek :D
 
Dzięki dziewczynki :) Ojjj tak byłby mega prezent ..to będzie w sumie 26 d.c., ale nie odpuszczę testowania w taki dzień..;) biorę się, pozamawiałam testy ow., termometr, wydrukowałam karty, lecę zaraz po inofolic.. trzeba wierzyć ;-)


​missiiss, zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
Boże, jaka jestem wściekła. Dzwoniłam do Lidii, na która jutro mam być. Bo miałam być rano, a okazało się, że Marcin jednak jedzie w delegacje i mam tam być jutro na 20-tą. I kiedy ja o tej kasie z nim porozmawiam? Pisałam do niego, ale ma wyłączony tel. Wrr! Prosiłam go w esce, by zadzwonił.
 
lux: o jaaaa! Właśnie sobie wyobraziłam tą sytuację, że człowiek się bzyka i ktoś wchodzi! O matko...chociaż mówią "niech się wstydzi ten kto widzi" :D Moja teściowa na szczęście puka jak chce wejść do naszego pokoju. Troche lipa z tą delegacją :/ Bo czas ucieka. A może po prostu powiedz o co chodzi, kawę na ławę i tyle. Niech wiedzą, że chciałabyś podwyżkę.

julia: ja nigdy nie pracowałam na zmiany, więc nie wiem jak to jest. Mogę tylko podejrzewać. Ale to fakt, że w pracy to się czas tak dłuży a jak się wróci do domu to zaraz godzina, dwie...i trzeba zaraz się spać kłaść. Czas ucieka.

jazza: to życzę wytrwałości w takim razie :) Chociaż jestem pewna, że dasz radę :D

missiiss: biedactwo <przytul> widocznie coś cię złapało i puścić nie chce. Idź kochana do lekarza to cię uspokoi i od razu stres zejdzie i też człowiek inaczej zdrowieje.

U mnie też dzisiaj zimno. Nosa się nie chce wychylać na zewnątrz.
 
Jugoslawa
No zarejestrowalam sie do internisty i na 12 mam jutro. Musze cos z zatokami zrobic bo wykituje. A co do przylapywania kiedys z moim ex bylismy u mnie na gorze w pokoiku pod kolderka nadzy. A ze u mnie jak sie wchodzi do domu to jest oddzielny korytarz i schody ns gore i wejscie z korytarza na dol. Nikt nie wie kiedy ktos na gorze jest. Mama wpada do pokoju zeby mi suche ciuchy rzucic do szafy a tu oczy wybalszyla i nagle" nosz kur..a by was szczyscilo!" I wyszla haha a my w smiech :p chyba z 18 lat wtedy mialam. Akurat nie robilismy tego bo bylo przed ale zaskoczenie bylo:-D dobrze ze nas wtedy nie szczyscilo jak to mama se zazyczyla :p pozniej z nia gadalam to sie smiala i tlumaczyla ze nie wiedziala ze jestesmy w domu ;-) ale mina mojego exa byla bezcenna :p


U mnie dzis -5 o_O:O:O
 
Ostatnia edycja:
Julia piękny pokoik! Corcia pewnie szczesliwa :-)

Jazza dzięki, ja też wolę domy niż mieszkania, już prawie przekonalam męża, ale nie wiem na kiedy :p ale już połowa z głowy :-)

Trzymam kciuki za nowy cykl moniusia i jugoslawa akurat idealny prezencik na święta...

Dziś jest zimno u nas też, pochmurno, zimny wiatr, ja znów po nocce bezsennej krew z nosa po takich nockach leci, nie mam siły na nic, powinnam się zabierać powoli za zakupy i porzadki świąteczne a nie chce mi się :p
 
Po tamtym incydencie teściowa zawsze pukala :D ha ha. No ja tej podwyżki nie odpuszcze. Nie nie! Ale to nic. Bo mielismy w planach kochać się codziennie i nic z tego nie wyjdzie! Bo od wtorku do piątku będę spać u dzieci! Planowo owu powinna przyjść w weekend. Ale znając życie to przyjdzie na dniach. Pochlastam się :( zawsze pod górkę.
 
reklama
Hey kobietki ...
U was tez tak pizga ? Chryste jak zimno .... a co będzie przy -10...

Jula słodko-cukierkowe kolory ... a dywan super! Przytulny pokoik ;-)

Jazza zupelnie inaczej na luzie nie ? Ważne ze nasze samopoczucie lepsze ....

Aschle i jak w pracy, opowiadaj ...

Miss oby ci cos dali na te zatoki ...zdrowka ....

Moniusia Powodzenia w następnym cyklu ...

Jugoslawa jak tam?

Melka noo życzę fasolinka w prezencie mikolajkowym..no to bylaby niespodzianka ...

Lux dobrze ze pojechalas szwag... a niech ma
..

Ide jesc ....
 
Do góry