reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Noelka, ja miałam kiedyś zeza i podczas operacji uszkodzono mi nerw. I przy każdym większym wysiłku oczy zachodzą mi mgłą. Julia, ja mam termin @ na środę. O ile znów nie pokicka mi się cykl.
 
reklama
Niefajnie to jest, gdy się np śpieszę i muszę szybko biec. Wtedy automatycznie oczy zaczynają słabnac :( jeszcze rok temu mogłam spokojnie pocwiczyc na stepperze, a teraz mogę o tym zapomnieć, bo wystarczy, że pocwicze głupie 10 min i już słabo widzę :( lekarze mówią, że to jest nieodwracalne. Muszę po prostu uważać.
 
lux: dobranoc, do jutra. I przyjemnych snów, bo pisałaś ostatnio, że masz jakieś dziwne.

julia: współczuję nocek :( Może chociaż lewy jajnik się odwdzięczy piękną owulacją :) Oooo to masz jakieś duże imprezy :D W sumie fajnie tak się zabawić na koszt pracodawcy :D No ale jak ci się nie chciało to zrozumiałe :D Mnie się ostatnio wielu rzeczy nie chce :D

moniusia: ooo to już blisko początek budowy. Taaaak papierologia to jest coś wspaniałego :/ Powodzenia, żeby się udało wszystko szybko załatwić :) A jaki chcesz mieć ogród?

tinuś: oo to fajnie, bo jednak jak ktoś jeszcze w domu to tak lżej trochę. Jakby tak siedzieć samemu to smutno trochę.

noelka: taaaaaak ludziom to się ciągle spieszy :/ Ja też nie znoszę jak wyjść nie można, a ktoś już się pcha. Najgorzej to jak się ma bagaż większy to wtedy to można sobie krzywdę zrobić jak się wyjść chce :/ Masakra.

Zmykam i ja spać. Dobrej nocy dziewczyny!
 
My na szczęście bagaż mieliśmy niewielki, ale i tak... Nie wiem, jak bym wysiadła, gdybyśmy jechali np. z dzieckiem. Ech :/

Dobranoc, dziewczyny :)
 
Miss kohana pomozesz mi poszukac ostatnia wklejana liste? Eghh zawsze mialam zapisane gdzie wklejalam, ale ktos mi usunal:/

Spac mi sie chce ale taki fajny serial leci...i niewiem co zrobic ale chyba wazniejszy sen;-)
 
A ja cos spac nie moge.Czytalam sobie w koncu dzisiaj troche ale oczy mi juz padaja wiec chyba musze wymyslec cos innego.
 
Witajcie kochane:-)


Aschlee kochana kutia to mak z pszenica i bakaliami i miodem, bardzo słodkie, ale przepyszne danie bożonarodzeniowe ze wschodu, mi zasmakowalo po raz pierwszy jak moja znajoma Rosjanka mnie poczęstowała i od tamtej pory zajdam:-D

A co do pytan w trakcie rozmowy o prace to niestety, ale dziwne sa mega. Na jednej rozmowie zapytano mnie jak wyobrażam sobie siebie za kila lat hehe. To ja mowie, ze widze siebie pracujaca, czerpiaca satysfakcje z pracy, pnaca się po szczeblach kariery itd. Itd. Aby tego człowieka zadowolic, a on mnie o zycoe prywatne, coz odpowiedziałam, ze chciałabym mieć rodzine, meza i dzieci, wiesc szczesliwe zycie u ich boku, to on do mnie „no wlasnie, jak każdy.. czy to Pani największe marzenie?” odpowiedziałam, ze tak, to on”ze ta praca niestety wymaga większego zaangażowania”. He.. ta to skomentuje.:no:

A na innej rozmowie spytali mnie c zemu szukam pracy i po co ona mi potrzebna.. nie wiedziałam wtedy czy ta babeczka mnie pyta serio czy zartuje, ale zachowalam kamienna twarz udając, ze cycki mi nie opadly i powstzrymujac czjacy się uśmiech, odpowiedziałam, ze szukam pracy, która da mi satysfakcje i spełnienie itd. Itd… kurcze rozwalila mnie na łopatki wtedy.. no kurde szukałam pracy bo mi się kurde nudzi w domu… no z eszkurna kto im kaze takie durnoty zadawac? Mieszkam w tym kraju, tutaj mam rodzine zakładać itd., to przeciez każdy glupie wie, ze do tego potrzebna jest praca i kasa… ja nie wiem co za ludzie z nami rozmawiaja….:baffled:


Missiiss kochana moja wspolczuje Ci tej sytuacje z zasłabnięciem.. martwie się, bo takie rzeczy nigdy się z sufitu nie biora… a zwłaszcza serce.. ja w przeciągu roku trzy razy miałam migotanie przedsionkow, każdy z nich spowodowany był stresem, miałam szereg badan, bo raz to wyglądało jak zawal i M i ojciec wiezli mnie na sygnale do szpitala.. po badaniach wiem co mi jest i ze to nic zagrażającego zyciu.. zrob badania kochana… ja kiedys miałam zasłabnięcia, szum w glowie, osuwanie się na ziemie i tez wiem czym było spowodowane wtedy i wiem, ze to może stracha napędzić jak nie wiem:tak:


Noelka ja jeszcze nie mam prezentow, ale pomysły już tak hehe, biore się za zakupy od grudnia:-)


Lux tuta na forum znajdziesz ogromne wsparcie, jak kazda z nas, ja tez je dostalam i uwielbiam te dziewczyny:-D


Missiiss ja tez jestem koneserem uszek i pierogow:-D, zajadam się nimi razem z barszczykiem, nawet jak w stanach bylam to jadlam i powiem wam, ze w niektórych supermarketach maja pierogi paczkowane i normalnie podpisane „pierogi”, jak ze zobacyzlam wtedy to pomyślałam, ze przezyje hehehe:-D


Lux co do testowania i wierzenia w to, to powiem, ze jak ja zaszlam w ciaze (a była to niespodzianka) to nie mogłam uwierzyc, ze jestem w ciazy, był to dla mnie szok ogromny, który przerodzil się w szczescie, no a potem wyszlo jak wyszlo…


Aschlee kochana powiem Ci, ze jak rok temu myślałam, ze w te swieta będę labo w ciazy albo z dzieciatkiem na rekach, ale dalej czekam, zobaczysz nadejdzie nasz czas, przytulam


Mychunia super, ze znaleźliście przyczyne i synus już spi normalnie, calusy dla niego. Gratulacje ze spadku wagi, kochana zdrowka dla Was:-)


Aschlee wspolczuje @, przytulam kochana, u mnie wczoraj się skończyła i tez przylazła bez pytania, kciuki kochana za nastepny cykl


Tinus zobaczysz wszystko będzie dobrze i zobaczysz swój pęcherzyk, trzymam za to kciuki i za Twój cud;-)



Jugoslawa ciesze się, ze u dentysty poszlo sprawnie kochana. I przytulam kochana, zobaczysz uda się nam doczekac naszego cudu;-)


Julia ciesze się kochana, ze corcia już lepiej. Super, ze drzwi okazaly się jednak nie takie zle:-)


Missiiss ja tez lubie zapach benzyny hehehe i jeszcze zapalonych zapalek hahaha i to żaden ze mnie piroman:-D:cool2:



Anula kochana z tymi przytulankami bez myslenia to masz racje, tak smakuja inaczej, mnie to rozpalilo w tych sprawach na nowo:-D


Moniusia witaj:-)



Kornelia pieknie, ze rodzice Wasi ucieszyli się z fasolinki, cudnie:-)


Co do karmienia piersia to ja bardzo chce i nie mogę się tego doczekac, tyle opowieści słyszałam jaki to piekny czas, ze czekam niecierpliwie, a jak się nie uda to nie będę robic nic na sile;-)


Missiiss hahaha kochana ja tez uwielbiam jak M bawi się moimi piersiami:-D, to mnie kreci najbardziej, a jak mu powiedziałam, ze w ciazy nie będzie mogl to powiedział, ze teraz musi nadrobic na zas hehehe:-D


Julia mam termin niechcianej jedzy na 17.12

Udalo mi sie nadrobic wszystko i jstem z siebie dumna :-). Piatek jak zawsze z M na miescie szalenstwa haha, a tak to sprzatanie, gotowanie i inne czynnosci godne perfekcyjnej pani domu :-D no i M zaczynam meczyc, bo @ sie skonczyla :-D i wreszcie w ruch poszla sexy bielizna, ktora juz wczesniej czekala :-D. No to humorek git, ale jutro sie popsuje pewnie jak do pracy pojde, ze tez ja sie musze wszystkim w tej zakichanej robocie przejmowac, ale taki juz ze mnie typ, ktory chce miec wszystko dopiete na ostatni guzik, stara sie, wypruwa z tego flaki, a nikt tego nie doceni, a potem na swieta dostanie jedynie kubek i paczke kakao hahaha tak kubek i kakao dostaniemy na swieta od szefowej, sama zamawialam, no to premie mamy z glowy :-D jaja jak berety :-D

Dobranoc kochane :-)
 
reklama
Jazza mam dokladnie tak jak Ty zawsze chce wszystko miec dopiete i wykonanr najlepiej jak sie da...co dosc czesto wiaze sie z nerwami i przejmowaniem sie najmniejsza drobnostka ;)
No to jak wredna @ sobie poszla to dzialaj kochana i czekamy na kolejne dwie kreseczki :tak:

Dobra Kobietki zmykam do lozka bo jutro sporo zalatwiania mnie czeka wiec juz o 5 wstaje.

Dobranoc.Spokojnej nocy
 
Ostatnia edycja:
Do góry