reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

julia: ooo to przynajmniej problem masz z głowy z drzwiami :) A tak się martwiłaś :) Jednak ci nasi mężowie potrafią uratować z opresji :D :D :D Ja właśnie też podobnie uważam, że lepiej nie karmić niż się męczyć i dziecko męczyć i tak dalej. Co prawda nie wszyscy to rozumieją, ale nie muszą. Ważne, że człowiek wie, że dobrze robi :)

missiiss: zobaczysz jak czas do szpitala zleci, ani się człowiek obejrzy i będzie grudzień. Potem jakieś porządki, przygotowania i zaraz twoja wizyta. Udanej wizyty znajomych :) A jak samopoczucie?

moniusia: to wszystko przez brak światła. To jest nawet naukowo udowodnione, że jak jesień i zima przychodzą to ludzie się częściej denerwują i w depresję wpadają. Dlatego trzeba się relaksować jakimiś innymi sposobami i jakoś brak światła niwelować. Planowanie wnętrza i ogrodu? Super sprawa. A kiedy wprowadzisz w życie plany? Eh każdy cykl bez ciąży to stres tak w zasadzie...no chyba, że na serio dziewczyny się potrafią zrelaksować. Może można się tego jakoś nauczyć :)

tinuś: odstawiłam duphaston w 25 dc. Test wyszedł ujemny, więc nie brałam dalej. Zgodnie z tym co lekarz mi zalecił. A jutro i tak test muszę zrobić, żeby wiedzieć czy odstawić lek na PRL, bo też biorę, a jego trzeba odstawić jak się zaciąży. A kiedy M twój wraca?

lux: &&&&& za ciebie, trzymamy :) Zobacz jak weekend zleciał szybko :) Niedługo ty testujesz :)

aschlee: serio są jeszcze kleszcze? Nieźle. Też sądziłam, że już nie ma.

mychunia: ooo widzę, że wydłuższasz spacerki :) Niech je, niech rośnie duży i zdrowy :D
 
reklama
Jugoslawa daj spokoj przeszlam sie z psem do lasku i przyniosl mi 5 kleszczy bleeeee nie lubie tych stworzen.Daruje sobie te spacery tam lepiej na pole isc bo tam trawka nie wysoka

Julia super ze jednak drzwi nie takie zle jak sie wydawaly.

Mychunia super ze spacerek udany.
 
julia0903, leci 6 cykl.
Jugosława, myślę, że Ci naukowcy mają duuuużo racji.. ;) Hmm no na początku roku zaczynamy pełną parę budowę, narazie papierkowe sprawy się wleką ;)

Może można, ale to choleernie trudne. Chyba też zależy dużo od charakteru, ja momentami jestem mega silna, a momentami bezsilna.
 
Aschlee kleszcze i tej porze? Wrrr
Tak zleci ten czas, w piatek mam jeszcze podgladanie cyklu...
I jesli lewy jajnik bedzie dzialal to oeu bedzie na przyszly wekeend ale cos czuje ze nie bedzie jej:/

Jugoslawa no moj m sie ze mnie smial ze ryczalam haha

A ja od jutra zaczynam nocki porazka:/ jak ja nielubie tej zmiany buuuu:-:)-(
 
Jugosławia a nie wiadomo dokładnie moze zjedzie we wt albo dopiero w pt;-) ale jakos mi zleci juz troszkę się przyzwyczailam, z dziadkami M mieszkamy(oni na dole) więc nie jestem sama :-)
Aschlee ja boje się kleszczy kiedys mialam w glowie masakra nie chodzę do lasu od tamtej pory:no:
Mychunia spacerki ..marzą i mi się:-):-D
 
My byliśmy u tesciowej na kolacji. Zaraz pekne. Byliśmy przedtem na spacerze, ale w parku, bo tam drzewa chronią przed wiatrem. Chyba idzie @, niby szyjka wysoko i zamknięta, sluzu dużo, ale te skurcze w kroczu swoje zapowiadają :/
 
Kornelia, super, że rodzice się ucieszyli! :) zresztą nie wyobrażam sobie innej reakcji ;)


Lux, a jaką masz wadę wzroku, tak z ciekawości?


Ktoś testował w weekend? ;)


W kwestii karmienia piersią to zgadzam się z Wami, że to kwestia indywidualna. Ja bardzo chciałabym karmić piersią, ale zobaczymy jak to będzie ;) najpierw zresztą dziecko musi być :p


My dzisiaj wróciliśmy od moich rodziców. Ale się wkurzyłam na koniec podróży! Wracaliśmy pociągiem i ludzie, którzy czekali na naszej stacji (a było ich bardzo dużo) nie czekali w ogóle, aż wszyscy wysiądą, tylko się pchali, żeby już wsiąść! Masakra :/

Julia0903, ja mam termin niechcianej @ na 9.12
 
reklama
Nelka ok wpisze cie;-)

A narazie mam problem bo musze odkopac liste:/
No to masakra z ta wiara:/

A ja wczoraj w firmie mialam impreze zakladowa i niechcialo mi sie jechac...zawsze sa jakies gwiazdy w zeszlym roku Stahurski a teraz prowadzacy byl Oliwier Janiak i Doda wystapila...
 
Do góry