reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Ja dzis troche zalatana...

Zakladamy jednak te drzei mezowi sie podobaly! I w sumie mi sie zaczynaja podobac;-)

Pozniej wstawie te kiecke corki;-)

Zouza &&&&&

Jugoslawa &&&&&&

Co do karmienia piersia...hmmm powiem tak chcialam corke karmic ale problem z pokarmem mialam...wyszlo tak corka plakala i ja! Czulam sie strasznie, wszedzie slyszalam ze powinam srete tete i depresja gotowa;/ jesli kiedykolwiek doczekam sie malenstwa idzie na MM i ja bede szczesliwa i dzidzius;-)
Podsumowujac bardzo zle doswiadczenie mam z karmieniem piersia

I dokladnie to sprawa indywidualna kazdej kobiety;-)
 
reklama
Monisia
A to to juz w ogole jest okropne! Nawet nie bede takiej postawy komentowac bo sie noz w kieszeni otwiera. Czasy sie zmienily ale czesc osob jeszcze zyje tymi dawnymi.

Zouza
Mi sie nie zmienila po luteinie tempka. :-)

Julcia
Dobrze ze z drzwiami juz ok :-) no z tym karmieniem to przeszlas. Nie ma co siebie katowac bo i dziecko wtedy nieszczesliwe. :-)

Pojadlam, tylek wywietrzylam z mlodym i leglam odsapnac. Pozniej znajomi przychodza wiec niedziela minie jak z bicza. Niech ten czas leci bo za 3 tyg. Do szpitala i czas odliczam... chcialabym juz byc po.
 
U mnie obiad był zupełnie nie niedzielny, bo każdy miał co innego.
TŻ dojadał rybę po grecku, a ja zrobiłam sobie placki z cukinii i zjadłam z pastą z tuńczyka :)

Ja jestem dzisiaj jakaś taka poddenerwowana, mam wrażenie, że zaraz przyjdzie @. Tak mnie czasem coś tam w środku na dole siepnie dziwnie. I mnie TŻ za cyc próbował złapać to myślałam, że mu krzywdę zrobię...Zobaczymy czy przyjdzie jutro.
 
Ja też jestem coś poddenerwowana, a @ dopiero gdzieś za 9 dni.. wczoraj to cały świat wydawał mi się podły, dzisiaj z racji słoneczka trochę mi lepiej, ale już zachodzi i dół mnie bierze.

Chciałabym się czymś zająć konkretnie, jedynie moje zajęcie to planowanie mojego ogrodu i wnętrza w przyszłym domu, ale to nie są konkrety, to jedynie przeglądanie stron www i gazet, które już znam na pamięć ;p

Jeśli teraz mi się nie udało zaciążyć, to od nowego cyklu badania trzeba porobić, aż mnie trzepie jak sobie pomyślę o tym stresie, co mi pewnie przy tym będzie towarzyszyć..
 
Witam się i ja :)
Widzę debata na temat karmienia piersią a ja sama nie wiem zapewne będę próbować ale jesli dzidziuś bd potrzebował mm do dlaczego nie :) Moja kolezanka ma chyba słaby pokarm i bardzo często karmi ost jak u niej byłam to co poł godziny ooo masakra a jak dała mm to spał i spał ;-)
Jugosławia a bierzesz jeszcze duphatson? czy odtawilas?
Miss a to na szew idzisz tak?? wcale się nie dziwie ze chcesz byc po..ale czas szybko leci ;-)
A ja już zostałam sama, M na pkp odwiozłam, musiał pojechac na śląsk bo tam się laduje i tam zostawił samochód... buuuu:-(
 
Samiec przyszedł i przeprosił :D Dziewczyny a ja właśnie coś nie mam nerwów jak na @. Ale wiecie jak to jest. Człowiek cieszy się z objawów na ciążę, a i tak przychodzi @... Jugosława trzymam kciuki, by @ jednak się nie pojawiła. Za resztę też trzymam. Mocno! I Wy trzymajcie za mnie heh.
 
Lux u nas pogoda nawet nawet;-)

Jugoslawa licze ze uda sie Tobie i czekam na relacje z jutrzejszego ranka;-)

Moniusia a ktory to twoj cykl staran bedzie?
A planowanie jest fajne;-)

Tinus no moj rano wyjezdza i tez caly tydzien sama zostane:/

Maz corke juz kapie, bo ta troszke zmeczona:/ maz zadowolony z pokojh coreczki;-)
W przyszlym tygodniu ambitny plan;-) kupno reszty mebli zlozenie , malowanie salonu a do tego tata imieniny obchodzi;-)
 
Julcia no to zapowiada sie ciekawy przyszly tydzien i malowanie i imieniny :)

Mnie jakos zimno bylam na spacerze z psem i wymarzlam niesamowicie.Wiecie ze jeszcze sa kleszcze i to w sporych ilosciach? Myslalam ze takich Temperatur nie przetrzymuja :-/
 
reklama
byliśmy dziś na kolejnym spacerku i to prawie godzinę :-D

mały zarówno w nocy jak i po 16 wypił mleko z obydwu piersi i musiał dostać butlę, bo dalej głodny był....
 
Do góry