reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

missiiss: hahahaha uśmiałam się :) co do marchewkowego ciasta to osobiście uwielbiam! Mam rewelacyjny przepis. Wcale nie czuć, że jest tam marchewka. Jest bardziej orzechowe, takie lekko piernikowe. Pyszne!

Mnie coś głowa boli... chyba nie obejdzie się bez kawy w taką pogodę. Staram się nie pić, bo mi szybko magnez wypłukuje i mam problem wtedy.
 
reklama
Julia dziekuje ze pytasz kochana, odezwali sie, ze niestety nic z tego... nie wiem co im sie nie spodobalo, ale coz.. :-(


Jugoslawa kciuki kochana za owocne staranka :-)


Melka kciuki za nastepny cykl:tak:


Missiiss ciesze sie, ze wiesci juz lepsze i nie martw sie kochana bedzie dobrze wszystko, trzymam mega kciuki ;-)


Ania kciuki za Ciebie, nie martw sie, nie czytaj, tak lepiej ;-)


Missiiss z tym telefonem to dobre hehehe :-) ja tez mam ostatnio problemy z koncentracja, ale to chyba przez nadmiar rzeczy na glowie ;-)
 
Jugoslawa ja znam malo przepisow a juz na takich na zdrowe ciasto to pierwszy raz slysze??;-)
My kawy z mezem niepijemy bleeee;-)

Miss ale jestes agent hahan ale dobrze ze zauwazylas;-)

Jazza ehh krude no, ja pamietam ze jak sie nieodezwali po rozmowie to sie zastanawialam co zrovilam zle:/

Zrobilam zakupy biore sie za malowanie sprzatanie...
Juz niemoge sie doczekac az maz pomaluje na wlasciwy kolor;-) i zaczniemy skrecac meble;-)
 
Hey dziewczyny u mnie finał miesiąca jak zwykle (negatyw)we wtorek najpozniej przyjdzie @ .. po niej ostatni miesiąc "staran" i przerywany do ślubu.. jestem wypompowana tymi staraniami na maksa :|
 
reklama
Ahh dziewczyny mam dola w listopadzie minęły dwa lata od momentu podjęcia decyzji o staraniu i od czasu kiedy przestaliśmy sie zabezpieczać ... A w czerwcu będą dwa lata intensywnych starań od kiedy razem zamieszkalismy .. nie umiem juz nawet mieć nadziei ..:(
 
Do góry