reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss ja mam tyłozgięcie, od razu mi gin o tym mówiła. Jak teraz przy wizycie mówiłam że zaczynamy starania powiedziała żeby się tym nie przejmować. Mówisz że może być z tym problem? Muszę poczytać.
 
reklama
No ja nie zajde w ciaze wez dupki w gore ... powaznie... juz raz mialam w owulacje sex bez dupki w gorze i nic i lekarz tez mi mowil ze to moze pomoc. W moim przypadku nie zasysalo:-D
 
Ostatnia edycja:
Chciałabym zmienić lekarza ale obawiam sie ze każdy powie mi ze po ślubie jest dopiero włączana procedura badań niepłodności .. bo ta jasno i wyraźnie mi powiedziała ze w niemczech tak to działa ...
A dwa każdy jak słyszy ze mam nie całe 22lata to traktuje mnie jak chora na umyśle ..
A mnie to juz do końca podlamuje bo przychodzę z poważnym problemem a ktoś traktuje mnie jak dziecko .. ta gin to w ogóle była zniesmaczona i najpierw zadała milion pytań : ile ma lat mój narzeczony, czy mieszkamy razem, czy sami za to mieszkanie placimy, czy pracuje, czy P pracuje, ile razem jesteśmy,czy sie kochamy :|, czy miałam kontakt z małymi dziećmi i czy wiem jaka to odpowiedzialność, kiedy mamy zamiar wziąć ślub i kiedy dokładnie..
I ostatnie pytanie najglupsze ze wszystkich po co mi w tak młodym wieku dziecko ..

Z tym tylozgieciem to chyba raczej nie bo ta gin. ostatnio mówiła ze macica prawidłowo umiejscowiona ..

A najlepsze ze zrobiła mi badania moczu, wzięła wymaz z pochwy do badania i kazała za pół roku przyjść na kontrolę .. to pytam kiedy przyjść po wyniki badania a ona ze nie ma takiej potrzeby i widzimy sie za pół roku. ..
 
Ten ginekolog ******** jak by ja/jego spotkala to nie recze za siebie
A co w momencie gdy para nie chce brac Slubu nie maja prawa miec dziecka
Co ma do tego Twoj wiek jestes dorosla to Wy decydujecie kiefy chcecie zostac Rodzina
Watpliwosci zmien ginekologa!!!
 
Hmmm dziwne podejście tej pani ginekolog.
Faktycznie to wyglądało jak wywiad środowiskowy. Może ona jakieś swoje wewnętrzne przekonanie tutaj wzięła pod uwagę. Nie powinna tego robić bo przecież w świetle prawa jesteś pełnoletnia i możesz robić co chcesz.
A przecież nie trzeba mieć ślubu, żeby mieć dziecko! Żyjemy w XXI wieku! Co za babsztyl :/
Poważnie się zastanów nad zmianą, bo ta baba jest dziwna :/
 
reklama
Kurde niemialam dzis pomyslu na obiad wiec zamowilam pizze :-D corka szczesliwa hehe

Jutro maz wyplate przynosi ma byc ok.13 wiec na szybko jeszcze zrobimy przytulanko;-)
Jak sie uda to jeszczs bede mogla zaszelec w zakupach dla mlodej;-)
Wczoraj zwrot za lekarza dostalam wiec juz jakis kolejny grosz jest;-)
 
Do góry