reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci ja sie staralam intensywnie 2 lata... nie trac nadzieji! A twoj m robil badania? Kurcze szkoda ze w pl was nie ma zeby do specjalisty pojsc hmm. A ta klinika w niemczech?
 
reklama
Watpliwosci trzymam by jednak nieprzyszla!!! No to juz sporo czasu jest...
Kurcze kochana mam nadzieje ze znajdziecie jakiegos dobrego lekarza ktory ci pomoze zajsc w ciaze... tyle juz czekasz na cud, kochama przytulam:*

Miss nalesniki z dziurami? Ehe niepotrafie;-)
 
Watpliwosci &&&&&&& żeby jednak @ nie nadeszła :)

Missiiss to nieźle zakręcona jesteś :)) a kiedy byłaś na pierwszej wizycie u gin teraz? Bo ja się zastanawiam, wszędzie piszą że po 6 tyg, a ja jutro zacznę 5ty a chcę iść w tym co będzie to będzie 4t+6d.... bo mam ciągle różne bóle? Czy myślisz, że już coś zobaczy, chociaż pęcherzyk??

Julia - ja to też zawsze jestem podekscytowana remontami, a jak są w trakcie lub juś zkończone to często zaglądam i nie moge się napatrzeć :) my niedawno skończyliśmy łazienkę, i też co rusz to oglądam bo mi się podoba :p
 
Ginekolog powiedziała że po ślubie zacznie badać przyczynę a tak poza tym to potraktowala mnie jak wriatke gowniare i idiotke . Powiedziała że macica dobrze umiejscowione , cykle regularne, na wykresach widać że owu jest i ogólnie cykle ksiazkowe, jajniki ok, pęcherzyk ładnie rośnie .. jak powiedziałam że czasami podczas seksu odczuwam dyskomfort tak jakby tam były jakieś otarcia to wywarła na mnie pysk PANI UPRAWIA SEKS ZEBY MIEC DZIECKO CZY DLA PRZYJEMNOSCI? jak odpowiedzialam że dlatego bo lubię to odpowiedziała ze tego mam sie trzymać :) a jak pokazałem jej wykresy na których plamilam parę dni przed okresem i spytałam czy zbadać progesteron to powiedziała ze mam sie tym nie przejmowac i ze trochę za mało mam wiedzy żeby sie mmadrowac i żadnych badań nie robić do ślubu :)
 
jazza: mnie też nie chcieli :( Nie wiedzą co tracą kochana :) Jak nie oni to ktoś inny nas zatrudni i mało tego! Będzie bardzo zadowolony :) Niech żałują :)

julia: ja jeszcze nie piłam. Zalatana dzisiaj trochę jestem. A ty działaj działaj z pokojem, bo jesteśmy ciekawe efektu końcowego :D

watpliwosci: eh każda z nas rozumie. Ja sobie też wmawiam, żeby się nie nastawiać teraz, żeby podejść na luzie, ale chyba nie umiem...chyba, że się upiję :D:D:D I powiem, że ja to bardzo mocno rozważam :D Ślub to bardzo ważne wydarzenie, które powinno odciągnąć myśli od tego wszystiego, czyli pozbędziesz się stresu. W końcu musi być dobrze. Trzeba tylko dotrwać do tego momentu. Może teścior jeszcze wyjdzie. <przytul> Ta twoja lekarka to niezła jest. Ja bym chyba zmieniła :/

missiiss: a może on sobie te kropki sam maluje? Sprawdź, bo to sprytne dziecko :D Ja przepisu na naleśniki nie mam, bo zawsze na oko robię. Zauważyłam, że bardziej chrupkie wychodzą jak się je lekko oliwą patelnie przeciera po każdym naleśniku. I mnie chrupkie bardziej wychodzą na patelni bez teflonu.
 
Miss aaaa rozumiem juz;-)
A dolewasz do ciasta troche wody gazowanej?;-)

Kornelia bole beda sie zdarzac bo wszystko sie rozciaga, ale gdy bol bedzie ostry to wtedy sknonsultowac to z lekarzem...
Yyy pecherzyk chyba juz bedzie widac.
No ja juz niemoge sie doczekac az zaczniemy meble skrecac i ustawiac bo chce wiedziec co jeszcze dokupic;-)


Watpliwosci o matko ona chyba z kosmosu! A co z tym badaniem nasienia? Szukasz przyczyn u Ciebie, niby wszystko ok a partner?

Jazza no mam nadzieje ze na horyzoncie za jakis czas znajdzie sie lepsza praca;-)
 
watpliwosci: a nie masz czasem tyłozgięcia macicy? Bo to czasem powoduje lekki dyskomfort przy klasycznych pozycjach. To bardzo częste.
 
No wlasnie zaqsze tak robie ze wody dolewam mineralnej ale nie gazowanej i olej moedzy plackami. No nic jakie beda takie beda :p

Taa i przy tylozgieciu macicy plemniory nie dochodza do konca ja musialam w kazdej ciazy wisiec do gory nogami po stosunku w dni plodne. A tylozgiecie mi wykryli rok po pierwszych staraniach bo nikt wczesniej nie zauwazylo_O a ponoc mam dosc spore...

Watpliwosci
Mnie oslabiaja z tym podejsciem... nawet mi sie komentowac nie chce debile... oni najchwtniej by sami ustalali parom date staran
 
reklama
watpliwosci - zmien lekarza :)

Ja napisalam maila mojej dr ze mam 2-3 dni plamien to od razu napisala ze progesteron nie domaga ..

Po 2 latach to juz trzeba sie medycznie zainteresowac co sie dzieje. Chlopa suplementuj jesli nie chce isc sie przebadaac
 
Do góry