reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witajcie kochane :-)

Ania gratulacje :-)

Blair kciuki za Ciebie mega zaciskam :-)

Zouza kciuki za wizyte :-)

Anula jak ja Cie dobrze rozumiem kochana... u mnie tez wokol ciaza za ciaza... dlatego w sobote musialam odreagowac, bo czasem jest mega ciezko...

Zimno.. przeziebienie znowu mnie bierze... ehhh to tyle z narzekania :-)

Milego dnia :-)
 
Anula wiem że to przygnębiające ale w końcu i na Ciebie trafi. U mnie w pracy wszystkie prawie mają małe dzieciątka, więc jak już zaczną gadać to końca nie ma. Ale ja jestem dobrej myśli. Jednym udaje się szybciej, innym później. Mój M jest przekonany że szybko się uda, bo jego braciom za 2 razem wychodziło. Próbowałam mu wytłumaczyć że to nie takie proste, ale jak grochem o ścianę.
 
Nie jestem w ciazy, a dzis mocniejsza kreska na teście była, nic z tego nie rozumiem
8 testów, stwierdzenie gina i nic. Mam dość, odpuszczam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry