reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzień dobry ....

Kciuki trzymam za was kobietki ;-)
..
Ale dziwnie sie jechalo kiedy juz jest jasno ...

Zouza mnie tez glowa boli ...w ogóle czesto trzaska...
Blair czekam
 
reklama
Witam się z rana :)

Blair &&&& za betę :*

Julia &&&&&& za @ :)

Miss wiem, że przy dziecku może być ciężko, ale mam znajomą, która miała taki sam przypadek i tylko bezwględne leżenie jej pomogło dotrwać do końca I trymestru a potem było lepiej, ale wstawała tylko do łazienki, a resztę robili jej bliscy. Ale to leżenie i branie lekarstw jej dużo pomogło bo krwiaki się szybko wchłonęły i potem już mogła cieszyć sie ciążą.... Jeśli będziesz się przemęczać to mogą pęknąć i to niebezpieczne, a można całą ciążę leżeć, więc to chyba gorsze :p ale &&& kciuki za Chrupeczkę! Musi być dobrze, tylko mamusia musi w tym pomóc! :)

JA wczoraj nie zmierzyłam temp bo nie miałam czym, ale już spisałam ten cykl na straty, ale jak wróciłam to jakoś naszła ochota i się rzuciłam na męża :-D:-D:-D a dziś zaskoczenie - w końcu skok temp!! Może jeszcze więc nie całkiem stracony ten cykl ?? :cool:
 
Kornelia no to dobrze ze jest jeszcze szansa ....;-)

Kurcze kregoslup mnie lupie ...

A jeszcze kontrolę mamy w pracy grr ... juz sie chyba wypalilm .. nie chce mi się tu przychodzic ....
 
Co myslicie?
 

Załączniki

  • 1414392168735.jpg
    1414392168735.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry