reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzien dobry ja zalatany dzien dzisiaj zalatwiam lekarzy...teraz zbieram sie i jade do tego dunskiego lekarza bo on podobno przepisuje ten lek ale wizyte musze zalatwic osobiscie i powypelniac kilka papierow...ale coz lepiej tak niz siedziec bezczynnie i czekac:sorry:

Matraha kochana mam nadzieje ze i dla nas zaswieci sloneczko.Musimy walczyc nie ma innej opcji...no ja wlasnie tez ten tekst slysze caly czas i juz mam go dosc...Na razie jest ciezko sie zebrac po tym wszystkim jak sie widzi ze z nikad pomocy...ale w koncu znajdziemy w sobie sile do walki

Milego dnia kochane
 
Ostatnia edycja:
Aschle
Kciuki za wizyte &&&&&

Marta
Mi kazali zrobic tak: wymaz z kanalu szyjki macicyna rozniste rzeczy. Pc p. Kardiolipinie igg i igm, chlamydia trachomatis igg i ogm, i cmv-cytomegalowirus igg igm, mycoplasma pneumoniae igm igg. To wszystko co udalo mi sie znalezc.
 
Aschlee jesteśmy z tobą &&&
A ja jadę do babci M uczyć się robić zraziki wołowe. Robi najlepsze jakie jadłam. No i musiałam od M uciec żeby z serduszkowaniem do wieczora zaczekać. Bo chyba tak za często to też niedobrze co?
 
reklama
8Tak właśnie ostatnio było co 2 dni, ale dzisiaj mi raczej nie odpuści :) więc chociaż do wieczora chcę poczekać. Mam 29 lat, jakby się teraz cudem udało to miałabym prezent na 30 urodziny - 01.08. A ty ile wiosenek?
 
Ostatnia edycja:
Do góry