reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej czesc i czolem :-)

Melka
Dziekuje dobrze dzis bo wczoraj wieczorem brzucho pobolewal. Ale w piatek skan wiec sie uspokoje :-) &&& za owocny cykl ;-) mi czasem testy owu wychodIly rosnace a czasem tez bach z bladziocha gruby tluscioch :-)

Julcia
Mnie przy jajnikach przed okresem bolalo po lutce czy dupku. Ale to juz kazdy inaczej odczuwa. Mysle ze pecherzyk raczej sie zaczal wchlaniac po dawce progesteronu. Ale to ci tylko doktorek potwierdzi. Szkoda ze takiego mini sprzetu nie mozemy miec w domu :p

Zouza
Dobre pytanie z ta zmiana czasu. Tez kiedys mialam z tym problem. Mierzylam zawsze o tej samej godz i na wykresie zaznaczalam ze zmiana czasu byla. Godzina duza roznice nie zrobi :-) &&&&&

Blair
Wyslesz linka do wykresu? Moim zdaniem tez nie przesadzone. :-) kciuki trzymam mocne. Nie trac nadzieii :-):*

Boze co mi sie dzisiaj snilo:O:O ze mialm dwojke dzieci antka i jaska i bylam w ciazy i przevhodzilam kolo warsztatu samochodowego. A jeden gosc widzac ze mam duzy brzuch wzial mnie na przeglad :-D wchodze tam a tam wielki gabinet z ekstra nowoczesnym sprzetem. Ja mowie ze nosze jedno i oby dziewczynle bo juz za duzo siurakow :p a on mi robi usg a tam nie dosc ze blizniaki to jeszcze dwa siuraki :-D:-D:-D:p takie zdjecie mi zrobil ze twarze dzieci tak podobne do mojego meza jak zwykle nic ze mnie i jeszvze siedzialy z rozkraczonymi nogami. Masakra... to chyba znak ze o dziewczynce moge pomarzyc :-( no ale trudno bede kochala jak swoje :p:-D:-D
 
reklama
Hej

Ja juz w pracy, na szczescie za duzo roboty nie mam, a jutro znowu wolne.

Aschlee kurczę kiepska sytuacja... Mam nadzieje ze jednak uda sie cos wymyślić co Was nie zrujnuje a zarazem pomoże, a co to za pomysł z Duńskim lekarzem?

Mychunia jak sytuacja dzis? Mam nadzieje ze w dwupaku? Kurczę oby Mały jeszcze trochę wytrzymał w brzuszku...

Co do progesteronu to trochę wczoraj poczytałam for i okazuje sie ze czasem dziewczyny w ciazy w 14dpo miały ok 20 i było ok, wiec mam nadzieje ze uda sie z tego podnieść, a podobno poziom progesteronu moze sie sporo różnic w rożnych polach dnia...

Zouza zaciekawiłeś mnie tym mierzeniem temp przy zmianie czasu, hmmm nie wiem sama, poszperam w necie z ciekawości
Koniecznie pamiętaj o tej przerwie z piciem, a moze od 14 nie pij i zrób o 16? Mi najlepsze wyniki wychodziły o 14 bo o 18 jak juz byłam po tylu płynach i sikaniach to zawsze bladziochy, a to powinno sie robić jakos z ok 3sikanca

Julia bede pamietać, dzieki :*

Melka to dobrze ze spadła, to moze byc wlasnie owu ;) jak jest wzrost to juz jest zwykle po owu
Zobaczymy czy to to, trochę mnie podniosła na duchu dzisiejsza temp to fakt

Miss pozniej Ci prześle bo z tel nie mam jak. A wiesz ze ze snami to jest na odwrót? Moze to wlasnie znaczy ze bedzie dziewczynka! :)

Dzieki Dziewczyny za otuchę, dobrze Was miec :*
Dzis trochę boli brzuch jak na @, przestałam wsłuchiwać sie w organizm, wszystko w rękach tego na gorze, tak sobie mysle ze chyba nic z tego nie bedzie w tym cyklu, ale cóż bedzie następny...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Wiatjcie!
Podczytuję Was ciągle , ale jakoś ciężko się zebrać do pisania. Ja znowu przerabiam to samo , czyli zbieranie się do kupy po kolejnym #.
Aschlee tak mi przykro że znowu razem przez to przechodzimy. .. Widać nie nasz czas... :(
Ja nawet nie wiem gdzie pójść do gina bo u mnie nie słyszałam o jakimś dobrym w temacie poronień... A do tamtego już nie pójdę bo on nic nie robi poza pocieszaniem i tekstem trzeba próbować i mieć nadzieję.. noż ... tyle to sama potrafię. Teraz zrobiłam zestaw badań na zespół antyfosfo, chociaż już kiedyś robiłam i było ok , ale podobno w ciąży może się to zmieniać więc chcę sprawdzić dlaczego mojej fasolce przestało bić serduszko... Planuję od początku wszystko przebadać, chociaż póki co robię to na zlecenie doktora google, bo tyle mi tylko pozostało...
Przepraszam że nie odnoszę się do wszystkich ale nie mam na razie głowy do niczego, ciągle myślę co mogę jeszcze sprawdzić żeby kolejny raz jednak nie próbować na ślepo... (w 2010 robiłam masę badań i było niby wszystko ok , a teraz.. już 2 raz z rzędu doopa.
Missi pisałaś o jakimś dobrym lekarzu, czy mogłabyś mi dać na niego namiary i kilka słów o nim?
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Blair
Bedzie git zobaczysz :-D a co do snu obys miala racje bo ja tak dziewczynke baaardzo chce. Choc mlody ciagle mowi o braciszku. Z tym wzrostem ze juz po owu to u mnie tak dziwnie. Bo ja mam dwa wzrosty pozniej taka sama i pizniej wzrost i dopiero w dzien takiej samej pekal mi pecherzyk. Ale to mize tylko tak u mnie ;-) moje ciazowe wykresy wszystkie tak samo sie zaczynaly. Napewno kazda jest inna:-)

Ide chyba sie drzemnac. Dzisiaj przyjezdza do mnie do domciu moj kiero-kumpel z oryginalami umowy o prace :-D
 
Melka to ja kolejna w kolejce do tych testow sie ustawie hehe:-D

Kornelia oj bidulko masz szczescie ze nic sobie nie zrobilas!
Co do dupka to niedoradze;/

Miss masz racje szkoda ze niemamy nic takiego w domu hehe;-)
No to mamy podobnie;-) z tym bolem...no mam nadzieje ze ladnie bez problemu dostane @;-)
co do snu to moze bedzie wlasnie odwrotnoscia;-)

Blair to jutro testujesz? Pisalas o tym ale z glowy wylecialo:/

Martaha123 przykro mi kochana ze Was to spotkalo:-( trzymaj sie!

Miss a tyle razy ci sie pytalam o tego kolege co dalej a ty nic...
Czyli rozumiem ze przedluzaja ci umowe?;-) bedzie tak jak chcialas?
Milej drEmki;-)
 
Martaha
Przykro mi bardzo :-( (*) dla twojego aniolka! Co do lekarza to profesor mariusz zimmer. On ma gabinet we wrocku na sw. Mikolaja. Tylko dlugo sie czeka. Ja czekalam na pierwsza wiztte bez ciazy do 3 miesiecy. Niewiem ile teraz sie czeka. On naprawde jest swietny jezeli chodzi o cciezkie ciaze. I nie boi sie podjac tematu i prowadzenia. Bardzo serdecznie polecam. Nie moge znalezc wizytowki. Ale na znanym lekarzu go znajdziesz. Wygooglaj.
 
reklama
blaie wykres swietnie wyglada :) ja bym proponowala zebys jutro przed wizyta u gina zatestowala :) mysle ze juz wyjdzie :) bedziesz wiedziala dokladnie jak przeprowadzic rozmowe
 
Do góry