reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Martha bardzo mi przykro :( niestety dobrego lekarza to ze świeca szukać. Mam nadzieje ze uda sie Wam szybko i szcześliwie zajść :)

Miss to &&&&& za dziewczynkę ;)
Ale chodzi mi o skok ktory sie juz utrzymuje
Ale super czyli mozesz spac spokojnie, bo umowa bedzie podpisana?

Julka tak jutro chociaż sie nie napalam, ale chce przed wizyta u gina, szału sie nie spodziewam typu II ale...

Melka no i gitara! To Chłopa w obroty wez :D


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
melka, działaj !! :-D

u mnie z testami ciężko miedzy 14 a 16 bo do 15:00 jestem w pracy, zanim stąd wyjade to jest 15:30 ;]
dziś ide do mamy mojej - to sie kawy napije, potem do drugiej i znow sie napije i pewnie okolo 18 dopiero bede w domu.
Takze musiałabym nie pić do 20 i testować.

Chyba oszaleje :-D
 
Nie odswieza mi postow i dopiero z opoznieniem widze, ze byly i inne.. a moze ta ja opozniona jestem hehe :-D


Missiiss kochana po cichu zaciskam kciuki za dziewuszke u Ciebie, kochana wiesz moja kolezanka cala ciaze myslala, ze bedzie miala coreczke, lekarz jej to mowil, potwierdzal, ona nakupowala rozowych ciuszkow i potem Arturek przez pierwsze tygodnie na rozowo chodzil ubrany :-D. . wiec wszystko jest mozliwe kochana.

No, ale i tak najwazniejsze, aby zdrowe i szczesliwie donoszone bylo.
Kochana gratuluje umowy o pracy, musimy sie stuknac jakims piccolo tzn Ty kochana, ja tam moge procentowac :-D


Blair kochana ja zaciskam za ten cykl u Ciebie ;-)


Martaha kochana nie wierze.. lzy cisna sie do oczu.. wiem co rpzezywasz i przytulam do serca jak najmocniej moge.. trzymaj sie kochana i wierze, ze doczekasz sie swojego malego wielkiego cudu...to nie jest sprawiedliwe, ze nas to spotyka....


Melka dzialaj dzialaj ;-)

Zouza kciuki zacisniete za test owu ;-)
 
Jazza
Ja sie moge stuknac piwem bo mnie ciagnie do niego ;-):p a mialam kolezanke w pracy z tym samym problemem :p synus na rozowo ;-) ja tam raczej neutralne ciuszki mam ale cora mi sie tak marzy. Tyle bym jej na szydeku zrobila ahhh :-)

Z umowa sie udalo juz dyro podpisal. Ale sprobuje wrocic w listopadzie do pracy. Choc listopada najbardziej sie boje. Antos ur sie w listopadzie jas tez sie urodzil w listopadzie a mial w grudniu... glupie to ale strach jest :-\

Ciesze sid bardzo z tej umowy a moj maz twierdzi ze mam zawsze farta :p a ja mowie kochany ja mam znajommosci a nie farta ;-):p

Blair
Bedzie i jest :-) strasznie chce dziewczynke ale jak bedzie miki to trudno ;-) jasko bedzie sie bardziej cieszyl hehe :-) a ja kochac bede tak samo przeciez ;-)

Mychunia
Poglaszcz brzuszek ode mnie :-)
 
Mississ dziękuję. A jak ceny wizyt? Bardzo drogo? Może faktycznie spróbuję do niego pojechać, ja z zachodzeniem problemu nigdy nie miałam, później zaczynają się schody. W szpitalu wstępnie rozmawiałam z jakąś lekarką - wydaje się ok- i wstępnie myślałam żeby do niej pójść , ale myślę, że i do niego spróbuję. Zależy mi na zdiagnozowaniu roblemu bo po zdrowej ciąży 2 obumarłe w okolicy 6 tygodnia. Moim zdaniem przyczyna musi być! Listerioza, tokso, różyczka CMV odpadają bo dopiero co robiłam, teraz spróbuję z zespołem antyfosfo - wyniki ma za 2,5 tygodnia. Zobaczymy co z tego wyjdzie...Tak naprawdę to chciałabym u siebie coś wynaleźć , żeby było iwadomo z czym walczyć, a tak to zastaje tylko nadzieja że Bóg zechce tego co ja....
A swoją drogą to jak zaszłam w ostatnią ciąże to pomyślałam że jak mi się teraz nie uda to odpuszczam, ale teraz nie wyobrażam sobie że mogłabym zrezygnować z tego marzenia więc walczę dalej!!!! Mam nadzieję że jednak w końcu nam się uda!
 
reklama
Marta
300 zl jak zaszlam w ciaze i bylam kolo 10-12 tc 200 zl bral pozniej. Sprobuj zrobic na chlamydie i cytomegalie ja robilam po pierwszej ciazy tez. Jak dasz rade sprobujdo niego zajrzec napewno cos podpowie. Jestem przekonana. Mozesz zadzwonic zapytac kiedy wolny termin i ile wizyta kosztuje. Mam nadzieje ze wszystko sie szybko wyjasni.
 
Do góry