reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair wizyta pojutrze wiec przedstaw sytuacje miejmy nadzieje ze Tobie przepisze ten Duphaston, i wierze ze bedzie dobrze juz u Ciebie;-)

Babydust co u Ciebie?

Miss kochana a powiedz mi czy biorac twn duphaston moge odczuwac ten felerny lewy jajnik? Bo od paru dni czasami go czuje... juz mam mysli ze jest wielki i niechce peknac:/
 
reklama
mychunia trzymam kciuki zeby mlody jeszcze posiedziak

Julia dzieki ze pytasz , ja duzo leze bo po chorobie mam skurcze biore luteine i duphaston i trche przeszly ale stres jest :/
 
zouza padlam kochana z ta mikstura, a raczej z jej nazwa:-D


Aschlee masakra jakas z tymi lekarzami tam.. podla baba... mam nadzieje, ze znajda u Ciebie przyczyne trzymam za to ogromne kciuki kochana


Blair kochana ja sie nie znam za bardzo na takich wynikach, ale z calych sil zaciskam kciuki za Twoja wizyte we czwartek oby cos drgnelo w dobrym kierunku

Padam na ryjek i cycki kochane. Uciekam lulu :-)
 
Dzień dobry
Środa to już taki mały piątek nie? :-D

Zatraciłam się od 6 w pracy .. japa mi sie drze okropnie, nic mi sie nie chce, chętnie poleżałabym w łóżku :-D

A propos, przy zmianie czasu temperatura jak ma być mierzona? :>
bo sie od rana zastanawiam
 
Witam się porannie z łóżka jeszcze :) Mężu wymęczony wieczornie :) Temp troszkę spadła ale jeśli teścior wczorej nie kłamał to dziś albo jutro owu więc trzymajcie kciuki za wzrost temp. Zapomniałam o zmianie czasu. Będziemy mierzyć godz później więc chyba trzeba odjąć 0,1 od tego co wyjdzie.
Miłego dnia kobietki :)

Blair co ja widzę! Temp w górę! Może to jednak to? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
melka &&&&&

ja dziś testa zrobię, muszę sobie tylko obliczyć od kiedy nie pić
a wyjdzie mi chyba że od 18 :p
bo najpierw po 16 kawa u mamy, potem kawa u drugiej :-D
czizassss nie wyrobie 2h bez sikania po kofeinie :-D
 
Do góry