reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Annamaria
No mam nadzieje ze tak bedzie. I ze dostaniemy l4.

Aschlee
:':)-:)-( nie wiem co mam napisac :-( co sie dzieje kurcze no :-( trzymaj sie kochana tam! Jestesmy z Toba i czekamy na ciebie kochana :-( (*)(*)(*) swiatelko dla twojego anioleczka :-(
 
reklama
Ja sie z p poklocilam i wychodze dzisiaj jak on wroci... kolejny raz mial mnie w dupie przy temacie dziecka ze ryczalam pol nocy .. myslicie ze do mnie chociaz przyszedl przytulic? ..........
Julka faceci to :-X i tyle w temacie..
 
Faceci inaczej przeżywają wszystko. Mój o wielu sprawach, zwłaszcza tych które bolą, nie chce rozmawiać. On woli dusić w sobie, przeżyć po swojemu, przeczekać. Ja z kolej muszę się wygadać. To istoty z innej masy ulepione.
 
Ashley tak strasznie Ci wspolczuje :/ jestem z Toba :*

Ja dostalam antybiotyk bo mam cos nie tak w pochwie :/ w pon moja lekarka sprawdzi ile jeszcze wytrzymam bo maly caly czas sie pcha glowka do kanalu :/
 
a co mam teraz zrobic poradzcie!!!!!

... moj szef ma zapalenie oskrzeli ale zanim poszedl lezec do domu to gardlo go bolalo i lazil po firmie...

i dzis bylam u niego zeby podpisal papiery - myslicie ze moge sie zarazic??? co zrobic zeby sie nie zarazic jednak ?
 
reklama
Mychunia
Lapka ja mam infekcje :-\ wlasnie wrocilam od doktorki...

Watpliwosci
Dokladnie chlopy sa z inne gliny ulepieni. Polecam filmik na youtubie "czym rozni sie mozg kobiety od mezczyzny" taki amerykanski komik opowoada. Wiele prawdy. Moj stary tez zawsze mowi a co sie przejmujesz bedzie dobrze nie teraz to pozniej a mnie to do bialej goraczki doprowadza.... tulam.

Dzidzior 8 t 3 d.mam l4 do konca pazdziernika. Ciekawa jestem czemu mnie boli ten brzuch babka mnie nacisla a ja w ryk i wrzask :-( bo mam tylozgiecie macicy i dzidzia jest gleboko w dni macicy i jak nie przycisnie to nie widzi. No i musiala przyciskac aaggrrr. Ale mam juz karte ciazy. Bede do niej na nfz od teraz chodzic juz wiem kiedy dzwonic i co i jak zeby na nfz sie dostac. Przynajmniej mniej kasy pojdzie. No i mam infekcje. Mam zmienic luteine dopochwowa na duphaston 3x1 i nystatyne brac.
 
Do góry