reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
wiadomo wiadomo, ale coś tempka dzis w dół i brak wiekszych dolegliwości no i w sumie to pierwszy poważniejszy cykl starań to nie wiem czy to tak od razu wychodzi :-D
 
Hej dziewczyny w ten piękny dzień.

Bylam u lekarza i z dobrych wieści to łożysko się podniosło ale żeby nie było za dobrze to znowu tak jak w poprzedniej ciąży skrocila mi się szyjka.
Gin zapisał mi luteine dopochwowo ale powiedzcie mi w jakim celu się ja teraz stosuje bo się nie dopytalam a na ulotce pisze ze bezpieczna jest w pierwszym trymestrze.

Miłego dzionka i kciuki za was.
 
Hej Gabis. Moj gin tez mowil ze jak bedzie mi sie szyjka skracala to lutke zapisze. Ona wycisza macice i skorcze ktore to wlasnje powoduja skracanie sie szyjki wiec wlasnie po to.
 
Hej dziewczyny :-)

Zouza z tą temp. to jest różnie. Jak przejrzałam różne wykresy na OF to niektóre aż się prosi żeby była fasolka a i tak pojawia się @. A niektóre z kolei w ogóle na ciążę nie wskazują a tu bum i jest dzidzia. Także niby są schematy, ale do końca nigdy nic nie wiadomo. Także trzymamy &&& ;-)
 
reklama
Zajmij się czymś i nie myśl o tym. Tak czy siak musisz czekać. Chciałabym być na twoim miejscu. A mi tymczasem dopiero @ się jutro skończy. No i zaczynamy staranka :-)
 
Do góry