reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej :)

Piąteczek i sie nie chce pracować ;) lewy jajnik mnie dzis boli wiec chyba cos idzie, temp na razie leży, ale ma czas jeszcze do ndz ;) chce dzis dopaść Przedślubnego bo wczoraj mi nie wyszło heh

Zouza często masz te bole głowy? Badałas to?

Melka póki nie ma @, temp wysoko to jest szansa &&&&&

Kornelia a moze to ovu? Czy bardziej przypomina @? Ja bym to skonsultowała z lekarzem, krwawienia srodcykliczne nie powinny sie zdarzać

Miss jak sie dzis czujesz? U nas zmywarka była pewniakiem przy remoncie ;p

Mychunia zazdroszczę zakupów

Aschlee jak sie czujesz?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Blair
Dziekuje narazie lepiej tylko w nocy brzuch mnie wnerwial.
Tam cisnij tego mena swojego :-D
A co do zmywarki chyba przy dwojce dzieci by sie przydala ale ni cholery jej nie wcisne. Juz lodowke mam w przedsionku przy kuchni :p bo mi sie nie zmiescila.

Aschlee
Wlasnie co u ciebie? Odezwij sie prosze!

Kornelia
Raz mialam sytuacje ze dzien po owu zaczelam plamic coraz mocniej az w koncu lekko krwawilam. Ale to po monitoringu zaraz dwa dni po owu. U mnie okazalo sie wtedy ze mialam niewydolnosc cialka zoltego. Progesteron nie wzrastal jak powinien tylko spadl i stad krwawienie.. zalytaj lekarza bo rozne sa przyczyny

Zouza
&&&& :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam zmywarkę i uważam za najlepszy wynalazek :p chociaż u rodziców mam 60cm i jest mega pakowna to czasem co 2-3 dni się myją naczynia a tutaj mam 45 i to w zabudowie to z 3 razy dziennie czasem musze myc bo czasem nie wchodzi mi wszystko :p

Zazdroszczę Wam tych dzidziusiowych zakupów, kurczę, też bym chciała już zobaczyć II a tu się coś zawsze pochrzani....
Skonsultowałabym to chętnie ale na telefon to oni mi niewiele mogą pomóc, a mieszkam w dosyć małym miasteczku to tylko 3 ginekologów prywatnych jest i żaden w piątek nie przyjmuje, a nie mam auta bo mąż dziś wziął na dobę do pracy, żeby dalej jechać :( zostaje mi czekać do wtorku do mojego gin....

Ale wygląda mi to na @ tylko dużo za wcześnie.... może to dlatego, że miałam duphaston wziąć od 16dc a zaczęłam od 17 bo mi się zapomniało:( ale to chyba nie powinno mieć znaczenia:no:
 
blair, no właśnie nie
mnie boli głowa na tydzien przed @ tak ze 3 dni
czasami jak zjem coś co mnie uczula - migrene mialam ost raz po zjedzeniu dużej ilości krewetek ..
a teraz może to pogoda bo kiero również sie skarży na ból głowy

a może mi hormony szaleją ;)
 
Blair,Missiiss dziekuje ze pytacie dzisiaj czuje sie odrobine lepiej niz wczoraj chociaz kregoslup mnie boli...byle tylko z Maluszkiem bylo ok to ja wszystko przetrwam...staram sie lezec jak najwiecej sie da ale wiadomo z dzieckiem to nie da sie tak caly dzien jak kazala lekarka.Staram sie myslec pozytywnie.Widze ze poruszylyscie temat remontow ja sie do remontu dopiero szykuje zamawiam wszystko itp ale na razie chyba sie wstrzymamy z nim do zasu az poczuje sie lepiej...
 
Good morning sunshine :-D

Rozmawialyscie o ciazy i szefostwie... coz u mnie za bardzo sie nie uciesza jak zaciaze... bo moja szefowa jest z innej planety.. ogolnie fajna babka.. ma dwojke dzieci, ale dla nie posiadanie dzieci to nie szczyt marzen jak np dla mnie...kiedy kilak kolezanek ostatnio zaszlo w ciaze to byla niezadowolona gdy sie dowiedziala, bo musiala na nowo wszystko zorganizowac.. najbardziej mnie ubodlo jak powiedziala o dziewczynie, ktora o dziecko starala sie kilka lat i byla po kilku poronieniach... podczas rozmowy z emna powiedziala cos takiego „moglby ktos inny za ta Kaske urodzic i wychowac to dziecko bo ona mi potrzebna”... wtf? Masakra... od dyrektorki uslyszalam pare miesiecy temu, z emam przez najblizszy rok zapomniec o dziekcu.. a od wlascicielki na imprezie grudniowej.. bo niechcacy kolezanka pozyczyla mi szybkeigo zajscia.. szefowa to uslyszala i podeszla i zyczac miw esolych swiat powiedziala, ze mam poczekac z tym zachodzeniem... wtf ponownie? Wiec masakra, ale ja tam mam gdzies takie gadki, bo nikt mi nie bedzie ustalal kiedy mammiec dzieci.. zwlaszcza osoba, ktora dla dzieci nie ma czasu i nigdy nie miala problemow tej materii.....:baffled::no:


Annamaria gratuluje umowy :-)


Kornelia piekna lazienka :-D


A co do aut to ja bym chciala Volvo XC90 hahahah cudny jest, ale nie wiem czy kiedykolwiek bedzie mnie na niego stac :-D. Kocham auta.. malo standardowe dla kobiet ale coz.. i chcialabym jakiegos fajnego oldtimera fajnego :tak:;-)


Missiiss kochana :* ciesze sie, ze samopoczucie w porzadku i bedzie super zobaczysz :tak:


Aschlee kochana jak sie czujesz?

A u na spiekny dzien sie zapowiada. Wczoraj nie dalam rady was poczytac kochane moje wieczorem, bo bylam z kolezankami na babskim wieczorze, martini sie napilam, humorek byl :-D, a potem zmolestowalam mojego M :-D:-pwiec wczorajszy dzien zaliczam do udanych :-D:-D


Pieknego dnia :-)
 
Aschlee dasz rade;-) a zobaczysz czas szybko zleci, wierze ze za chwile bedziezz mogla funkcjonowac normalnie;-) i bedziecie mogli sie zajac remontem...

Jazza no to fajny wieczorek spedzilas;-)
A wypowiedzi szefowej, porazka!!!!!!

Kornelia no zalicz lekarza w przyszlym tygodniu!
 
Julia ja sobie wyobrażam, ale fakt ze ułatwia życie ;)

Miss ta ja to duzo moge, nic na sile... Brzuch bedziesz czuła bo musi sie porozciągać dla maluszka ;)

Kornelia no to w tej sytuacji faktycznie poczekaj do wt i idź do lekarza.

Zouza aha to faktycznie moze przez pogodę i ciśnienie, ja chodzę ciagle śpiąca

Aschlee to dobrze ze lepiej i niech tak zostanie &&&&

Jazza o mamo co za baba... Ale nie ma sie co przejmować, tylko działać bo tak jak piszesz, nie bedzie Ci obca kobieta mowić kiedy masz miec dziecko!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Moja szefowa jest identyczna :(
co bardzo mnie stresuje bo lubię swoją pracę i mogłabym pracować nawet z domu .. ale przy jej komentarzach to wolałabym L4 od pierwszego dnia :/

Niestety wampir emocjonalny, jak ma gorsze okresy to jade na walerianie bo nie idzie :/

Co najlepsze, jej siostra w ciąży. I niby się to to cieszy ale co rusz mówi że ona symuluje bo w domu chce zostać, bo słabo sie czuje, ale że jak to tak w ogóle, że ona to do 9 miesiaca pracowała a teraz każdy olewa. No jap**** .....
 
Do góry