reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jazza
Fajnie ze sie rozerwalas z kumpelami :-) ja bym chciala miec takie kumpele jak lejdis :p pewnie widzieliscie ten film haha :-) a ta szefowa to masz rabnieta jak mozna tak mowic pracownikowi. W ogole szef nie powinien poruszac tematow prywatnych i dopytywac kiedy planujesz albo czy w ogole planujesz. Masakra!

Zouza
No to niezla aparatka z twojej szefowej. Inne moga pracowac cala ciaze a inne nie. Ja mialam znajoma ktora z blizniakami pracowala do 8 miesiaca ciazy. Po 12 godzin oczywiscie niie codziennie tylkp caly etat. Nie wyobrazam sobie tego :-)


Aschlee
Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj ile sie da. Bedzie dobrze:-) a remont nie ucieknie :-) tulam

Blair
Co do bolu brzucha ja rozrozniam naciaganie od bolu zwyklego. Nie wierze ze w 3 ciazy czulabym to inaczej. Dlatego mnie to ciut niepokoii. W ogole wczoraj mamcia mi z apteki przyniosla luteine dowcipna patrze takie big pudelko zagladam a tam dwa male listki i . . Apliator:Oo_O pierwszy raz cos takiego widze. . I tego nie uzyje raczej. Chyba bym sie bala ze cos sobie podraznie bbrr

W ogole przestalam jesc chinskie i jelita nie nie bola. Zaczelam brac lutke dowcipna to znow mnie brzuch zaczal bolec. :-\ moze jednak wrocic na podjezykowa??o_Oo_O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde ja zamiast szykowac sie do pracy z kuzynki malym do osrodka jechalam:/ mam nadzieje ze dlugo to niepotrwa bo musze w domu swoje sprawy zalatwic

Miss niznam sie na tych luteinach ktora lepsza:/ ty tam bardziej jestes obcykana w tych tematach:-)
 
Julcia
No bo tak dopochwowa dziala bezposrednio i praktycznie cala sie wchlania a ta pod jezyk nie zawsze cala sie wchlonie. Bo organizm przetwaza ja. Tak mi ginka to tlumaczyla. Fakt ze plamien juz nie mam jak przeszlam na dopochwowa ale jakis dyskpmfort czuje. Jeszcze swojego gina podpytam. Milej pracy i nogi nie przeciazaj :-)
 
Miss to bierz dopochwowa, wiadomo ze masz uczucie jakby cos lecialo...bo tez kiedys bralam z Mela ...

Dzieki;-) mam nadzieje ze pare tygodni i pojde z stamtad....;-);-)
 
Julia
To nie chodzi o takie uczucie tylko brzuch mnie boli jakbym przez to cos podrazniala. Albo to zbieg okolicznosci i poprostu mnie boli. &&&& zeby sie w tym cyklu udalo i bys poszls na l4 :-):-D
 
Ja chciałam zatrzymać dla siebie kwestie ślubu w sumie do ostatniego dnia
Jakoś przez przypadek sie szefowa dowiedziała (mielismy zaplanować urlopy) i sie do mnie miesiac nie odzywała twierdząc że co jak co ale jej powinnam powiedzieć ..

Obraza była i foch i traktowanie mnie jak nie powiem kogo.

A w zeszłym roku jak Tate miałam tak bardzo chorego i potrzebowałam 3 dni urlopu to mi nie dała.
Musiałam wziąć l4 :/

Przykre ..
 
Ja tak napiszę tu na szybko bo niedawno przeczytałam pół tego wątku.
Dziewczyny! Nie traćcie nadziei!
Spozniała mi sie @, beta i 8 testow wyszlo negatwnie. Czekając na terminu mojego gina, juz bylam pewna ze czeka mnie jakas kuracja bo 46dzien cyklu, brzuch boli, seks był, sikam w nocy, włosy tluste a ciazy nie ma.
I ta daaaa. W 47dcyklu jakby beta wyszła 109 a dzisiaj dopiero test ciazowy ledwo ledwo druga kreska (a niby to 4-5tydz)
Także-nie zawsze beta robiona zaraz po spodziewanej @ jest dobrym pomysłem ;-)
 
Zouza
Jakas nienormalna... masalra

A ja wlasnie rozmawialam z moja kierowniczka. Spoko akurat odchodzi i mowila ze nic nie mowila managerowi zeby sie bez problemu udalo przejsc do innego salonu i przedluzyc umowe. Spoko. Ciesze sie ze tak postapila :-)
 
reklama
Do góry