reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci
Moj byl pofdobny :-) piekny kroliczek :-)

Babydust
I tak zrobie mama tez mi tak radzi :-) jutro odwolam wizyte piatkowa i zapisze sie na srode :-)

Anulcia
A co bedziesz ogladac :-)
 
reklama
Watpliwosci piekny kroliczek;-) mialam kiedys...

Anula88 zouza ma ten sam dc co ty;-)
A na co czekasz? Jaki serial?

Kurde jak sciagna mi szwy biore sie za chodakowska bo te slodycze zaczynaja bokami wychodzic:/ wrrr

AnnaMaria 5 kg zjechalas? Niezle;-) ja wlasnie teraz tyle waze ci ty 56,5 i nieczuje sie musialabym tak z 1,5 kg zjechac...chyba znow wezme sie troche w obroty!!!!


Zouza to pewnie to;-) mi jak jajeczko peklo to czulam klucia w podbrzuszu usg tylko potwierdzilo te teorie:-)
 
A tak Anula masz racje;-) jedziecie na tym samym wozku;-) watpliwosci tez miala dni plodne przed chwila;-) teraz czekamy na efekty;-)

Kornelia co tam porabiasz?
 
Chyba do G dotarło ze mi smutno za wczoraj bo jak przyszedł z pracy to jest mega kochany ;) zobaczymy jak z wieczorem ;P

Miss nie ma co sie trzymać gin jak Ci nie pasuje, chodząc prywatnie mamy ten komfort ze możemy przebierać ;D
Tak jak dziewczyny radzą, moze poczekaj do przyszłego tyg z wizyta ;) bedzie wiecej widać

Anula88 mnie przy inofoliku tez bolał brzuch ale owu była w normalnym terminie

Julia dobrze ze z noga jest dobrze ;)

Watpliwości fajny ten Twój zwierz, tez miałam takiego ale musiałam oddać jak zamieszkałam z G :( moja jak z nią do weta jeździłam to strasznie źle to znosiła, cała drżała ze strachu, jeździłam jak juz naprawdę musiałam i powolutku

Tak tak ja tez dzis 14dc ale jeszcze przed ovu chyba ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Missiiss jestem jestem kochana, ale spoznilam sie widze, bo nikogo juz nie ma ;-), nie dalam rady wczesniej wejsc... M mnie zatrzymal :-D obiecuje poprawe kochana ;-) a tak poza tym :* super, ze zmienilas date wizyty, bede trzymac mega kciuki :*

Julia oby szybko przestalo bolec po zabiegu :tak: ja tez mam pieperzyki, ale malutkie :-) i nigdy ich nie wytne, bo nie lubie zabiegow.. boje sie igly i znieczulenia, najchetniej ucieklabym wtedy z tej lezanki :-D

Blait super, ze Twoj G Cie zaskoczyl ;-) faceci juz tacy sa.. czasem ciezko ich zrozumiec.. hmm a podobno to nas kobiety nie da sie zrozumiec haha a zrozum tu faceta :-D kosmici jak nic :-D

Uciekam spac dobranoc :-)
 
Do góry