reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee w koncu udalo sie usiac do kompa wiec powiem ci tak...ze roznica jest miedzy usg twojej kumpeli a Miss, na moje oko to ze jej wyglada jakby przez brzuch bylo robione taka duza odlegosc..miss bym powiedziala ze ma bardzo zblizone ze pieknie widac pecherzyk, a jak sie przyjrzysz tej kupmeli to widac chyba cala macice, wiesz o co mi chodzi? Wiec ja bym sie niemartwila bo z takiej odleglosci to ma prawo byc taki widok...
 
reklama
Kurcze moj gin ma na srode dopiero terminy. Juz sama nie wiem czy zmieniac czy isc w piatek... tak bym chciala serduszko zobaczyc juz.... myslalam ze sie uda na poniedzialek ale kiszka.

Julcia
A jak noga? Nie boli?
 
Zouza a jakies leki bierzesz ze tak cie mdli?

Miss powiem ci ze noga bardzo dobrze nie boli, pare szewkow jest zalozone...
Niedawno zmienialam opatrunek i jeszcze troche krew leci:/ mam nadzieje ze do piatku bedzie ok bo do pracy ide...byla sugestia o l4 w gabinecie od przystojengo pana pielegniarza haha ale pani doktor niebyla zachwycona...
Bo padlo stwierdzenie ze niemam biegac, wiec zapytalam sie czy serio mowi, bo ja prace mam chodzaca przez 8 godz w tym czasie robie ok. 10km...i tez wolno niechodze bo trzeba procenty wyrobic;/
 
Jula ja dzisiaj 14dc ... ale nie wiem ilu dniowy cykl będzie ... hmm ovu ani slychu ... moze juz po ... inofolik zapidaje to moze szybciej byla ... albo wcale ... jakos nie widzi mi sie zeby w tym cyklu cos wyszlo ...

Aschle a jak na 7tc to piwinno być serducho ... moze mlodsza ciaza i poorostu kazal piczekac ....
A ty jak się czujesz?

Miss plamienia ustaly?lezakujes ?
 
Właśnie nic nie biore oprocz folika, magnezu i wiesiołka .. Ani nic nie jadłam takiego, ani slodyczy .. Oszaleje, czuje sie jak na lodzi. A ze mam chorobe morska i lokomocyjna to juz w ogole ..
 
Julcia
To co nie dala ci l4 po zabiegu??? Ci lekarze sa dziwni. Mi moja powiedziala jak zapytalam o zwolnienie ze na zachodzie przy takich rzeczach nie daja zwolnien. Zobaczyla moja mine i powiedziala ale pani jest po przejsciach i dwa lata sie starala wiec dam do 10 ttego. Zolza :p nie wiem czy pojde do niej jeszcze . Chyba ze mi moj l4 nie da to bede zmuszona. Twarda strasznie byla taka ...

Zouza
U mnie to byl pierwszy objaw :-D
 
Miss niedali...dobrze ze niewybralam sie po tym zabiegu prosto do pracy hehe

Zouza to dziwne bo masz poczatek cyklu wiec dziwne:/

Watpliwosci a ty juz jutro sie pakujesz do Polski;-)
 
reklama
Do góry