reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Krysiulek co sie dzieje?

Miss bo super wiesci teraz tylko odpoczywaj;-)

Mychunia ja za wizyte place 150zl wiec ale ze mam w firmie ubez. Allianz to biore rachunki i zwracaja mi 120zl;-) i mam kompleksowa oblsuge;-)

Na jux po wycieciu , za 2 tyg jade na sciagniecie szwow i maja byc wyniki! Sama tam pojechalam i pielegniarz mowil zeby troche poczekala bo niepowinnam kierowac autem a do domu ponad 40km ale dalam rade staralam sie naj najmniej ruszac stopa;-)

A wczoraj pisalam do gina bo chcial obczaic ten cykl ze mam owulacje z lewego jajnika, trzymajcie kciuki by bylo wszystko w porzadku! I w 7dc mam sie juz pojawic...
 
reklama
Jakby zmartwien bylo malo dzisiaj przyjaciolka byla na USG lekarz jej jeszcze nie okreslil wieku ciazy przyslala mi foto USG mmsem bo sie martwi i tak szczerze sama nie wiem co widze na tym zdjeciu...jakos ciezko mi je rozczytac...myslalam zeby Was zapytac wtedy moglabym jej powiedziec bo ponoc lekarz jej tylko powiedzial ze kolejna wizyta za 3 tygodnie a ja martwi ksztalt pecherzyka i ze nie moze dostrzec Dzidzi...za wizyte zaplacila ponoc 150 Euro:wściekła/y:
 
Nie wiem kochana daczego bo mi nie napisala...zapytalam o to samo ale juz sie nie odezwala:-(Na tym zdjeciu faktycznie pecherzyk ma dziwny ksztalt ale wydaje mi sie ze az tak nie powinno ja to niepokoic...wydaje mi sie ze lekarz musial uwazac ze wsystko jest ok skoro kazal jej przyjsc dopiero za 3 tygodnie
 
I ja juz po pracy ... nowy kiero ... nie ma lekko ... będzie się działo .... juz zapiwiedzial zmiany i cięcia etatow ...zobaczymy. ..

Ale się parszywie czuje ... ogólne osłabienie ... dzis w pracy to myslalam ze padne .... głowa mi peka ... dreszcze ... kaszel ... cholibka ... grrr

Aschle to moze pokaż to usg ... zobaczymy ....
 
Aschlee fakt bo gdyby mu cos niepasowalo napewno by chcial ja szybciej zobaczyc, sadze ze ob uwalazal ze jest ok, i stad tak daleka wizyta...poza tym napewno by nieukrywal jakis obaw...

Anula88 no to ciezkie czasy w pracy was czekaja ... kazdy nowy kierownik ma swoja wizje;-)
A na kiedy masz termin @?? Bo cos mi sie wydaje jakos na czasie;-)
 
Anula no wlasnie probowalam ale nie moge dodac zdjecia nie wiem czemu:wściekła/y:sprobuje jeszcze pozniej oooo udalo sie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aschlee
Moze wkleje ci moje to sobie porownasz ? Jak nie chcesz wklejac jej? O widze juz fote
A w ktorym ona jest tc??


Anula
Odpoczywaj poloz sie goraca herbatka z miodem i cytrynka!

Julia
No hmmm ciezko jadac autem nie ruszac stopa!;-) zeby szybko sie zagoilo :-*

Dzieki dziewczyny. Szkoda ze serduszka nie bylo widac tylko ten cialko zolte mam nadzieje ze w piatek bedzie juz widac moj gin ma lepszy sprzet.... a moze przeniesc wizyte na poniedzialek? Co myslicie?
 
Do góry