reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hey kobietki ...

Za wszystkie testujace trzymam kciuki ;-) ! Samych pozytywow życzę ...

A ja w pracy od 7 ... wszystko mnie jakos wpienia ... lepiej niech nikt w droge mi dziś nie wchodzi ...

Miłego dnia
 
niestety nawet nie było sensu powtarzać testu , bo @ się pojawiła.

za to odebrała wyniki w piątek, i lekarz powiedział że muszę coś brać na uregulowanie hormonów i na owulację, z tej samej firmy co biorę tamte zioła, tylko teraz polecił Regularne Cykle, ale powiedział , że tamte na płodność też dalej brać, jestem pełna nadziei skoro lekarz mówi , że będzie dobrze to na pewno będzie
 
Zouza - ja slyszalam o tych pepino ze sa do bani... tu dziewczyny robily i wychodzily bladziochy a w ciazy nie byly... wiec mysle ze pepino lepiej nie...
dobrze mowie?
 
reklama
Zouza tak jak NAnaMaria mowi ze nie Pepino.. Bobo Test sa podobno o czulosci 10, niby dziewczyny na allegro cos kupuja...
Ja ostatnio w aptece kupuje QiXX za 5 zl, i mam jeszcze Pre Test, jak niewiesz jaki to najlepiej do apteki isc:)

Krysiulek ehhh ta wredota, jak chcesz podaj date @ na priv wpisze cie na liste!!
Trzymam kciuki za kolejny cykl!!! &&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry