reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia mam na dzisiaj ale czuje się jak przed @ więc będzie na 100% no i ta temp. Jak do czwartku @ nie przyjdzie to zatestuje. Jak ma wyjść test to chcę zobaczyć porządną krechę. Nie chcę mężowi jakiś cień cienia pokazywać ;)
 
reklama
Dzieki za odpowiedź :)
Ostatnio Męża wysłałam to przyniósł 3 różne ;)

Mnie boli podbrzusze coś, wczoraj zgaga stulecia i drzemka popołudniu (nigdy nie śpię!!) .. czuje jakby mnie coś łapało więc może to kwestia przeziębieniowa. Owulacja chyba w trakcie więc czuje nacisk ..
 
hej laski :tak:

wczoraj złamałam dietę cukrzycową i zjadłam sobie 2 kawałki sernika na zimno na ur teścia :tak:
ja rano byłam na badaniach krwi (glukoza na czczo i odczynnik coombosa) po południu już wyniki :tak: potem wyrejestrowałam się z urze]ędu pracy i wróciłam do domku :-D

jazza współczuję weekendu i przykro mi z powodu @ :-(

kornelia, julia piękna :tak:

Aschlee a ja mam 2 wizytę :tak: trzymam kciuki ;* piękne obrazy :tak:

melka i tak trzymaj :tak:
 
Mychunia to mamy podgladanie w podobnych terminach;-) mam nadzieje ze wroce z dobrymi wiesciami.Duzo bym dala zeby byc juz na tym bezpieczniejszym trymestrze:tak:Daj znac jak tam wyniki:tak:
 
Melka jeszcze nie mierzę, ale jeśli się nie uda to może zacznę od następnego cyklu...:-) ale ja o różnych godzinach w tygodniu i w weekendy wstaję, więc może być ciężko z tym :p
 
A mnie dzis cos pozytywnie zaskoczylo, bo sprawa o ktorej pozytywne rozwiazanie prosilam w piatek i wtedy polegla dzis sie pozytywnie wyjasnila :-D wiec mam jakis plus dzisiejszego dnia haha
@ trwa i boli mnie wszystko tak, ze mam ochote kogos pobic, a nie moge brac nic przeciwbolewego, aby nie mieszac lekow z tymi, ktore dostalam w weekend.. buuuuu

Ja tez jestem zwolennikiem testowania w terminie @ i tak bede robic.. ba ja jak juz sie uda to chyba ze strachu zatestuje pare dni pozniej....:)

Melka super podejscie i wlasnie takie samo mam i ja, bo tak lepiej...
 
Kornelia ja miałam się nie bawić w mierzenie temp. itd. Ale mierzę nie dlatego żeby wiedzieć kiedy ma być przytulanko. Bo to robimy kiedy mamy ochotę, a nie kiedy musimy. Ale dzięki temu że teraz mierzyłam i obserwowałam swoje ciałko wiem że miałam owulacje, więc jestem spokojniejsza. Ja nie mam problemu z mierzeniem bo w tyg wstaje o 5.30 do pracy, w weekend nastawiłam budzik (choć i tak zawsze się budzę bo śpiochem nie jestem).

Jazza ja jak dwie kreski zobaczę to padne na zawał jak nic :)
 
reklama
Do góry