reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej dziewczyny. Tak troche podczytuję was z rana i dorzucę swoje trzy grosze odnośnie tej nospy.
Mój gin ostatnio mi powiedzial (co tez mnie zdziwiło) ze nospa mimo tego co się powszechnie mówi nie jest taka obojetna dla ciąży i żeby brać z umiarem.
Ja pierwsza ciaze bylam non stop na nospie i magnezie i po porodzie mój synek miał problemy z napięciem mięśniowym... I jak chodziliśmy na rehabilitacje to lekarka tez mi powiedziała ze slabe napięcie może być przez te leki. Ja nie mowie ze to przez to ale kto wie...
Teraz nospe staram się brac tylko jak juz naprawde boli. No ale magnez niestety biorę regularnie.

Milej niedzieli :)
 
Gabis nospy nie bierze sie tylko jak jest bol. Mi akurat juz teraz stawia sie brzuch a to jest bezbolesne ale moze doprowadzic do skrocenia sie szyjki a to juz jest niebezpieczne dlatego berze sie nospe aby rozkurczyc macice. Niestety inne leki ( fenoterol ) ktore byly dostepne kiedys na te przypadlosc bo mialam to samo z synem zostaly wycofane. Zostala nospa. Albo strach przed przedwczesnym porodem.
 
Kurde się napisałam i wcięło mojego posta. Witam się w ten piękny, słoneczny niedzielny poranek :)
Julia u mnie to nie ciąża. M wrócił posróży wieczorem tego dnia co niby ovu na wykresie ale ona była raczej dzień wcześniej. Więc przytulanko trochę za późno. No ale zaraz zaczynamy nowy cykl :)
 
Asia
Ty powaznie mowisz ze fenoterolu juz nie maa!!!!!o_Oo_O:O:O:O:O:O:O nie strasz mnie kobieto bo ja od 20 tc z jaskiem fenoterol mi uratowal przed wczesnym porodem !! Ja chce fenoterol jak rade do 20 tc i beda skurcze :-(
 
reklama
Do góry