reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny dziękuję w imieniu Borysa za tyle ciepłych słów, hihi. On jest boski, mój Kochany przytulak. Umie na zawołanie siadać, podać łapkę, leżeć a nawet turlać się. Nie ma lekko ze mną, hihi. Często swoim ciałkiem grzeje mi brzuch, chyba czuje, że ktoś tam jest. A jak ostatnio Szymuś dał kopa, to Borys też go łapką zaczął zaczepiać, ale śmieszne to było.

Gabiś- jeeej, no wreszcie się Kochana odezwałaś! Cieszę się bardzo, że dzidziuś zdrowo rośnie. Mam na dzieje, że pokaże na połówkowym co kryje między nóżkami. Gabis ja tez miałam na początku bardzo nisko łożysko, tuz przy szyjce. A potem z czasem im macica bardziej rosla, tym podnosila lozysko w gore i teraz jest na optymalnej wysokości. Oczywiście tez miałam lezec jak najwięcej i nie dziwgac. Oby u Ciebie tez tak było!

Asiu- a my się jutro już znowu widzimy, juuupi.

Anula88- ale fajnie jest mieć pieska, zobaczysz, hihi.

Gabis, Motylek- ja też czekam na foto brzuchów!

Ściskam kciuki za wszystkie staraczki!
 
reklama
Gabis piekny brzusio;-)

Anula1988 bo to duzo potrafi;-) zdony piesiek;-) oj chcialabym widziec ta akcje szturchania sie ich;-)
Piekny pies ale i duzy...moze kiedys jak dzieci z domu wywedruja to sobie wezme takiego pieska cudooo;-)
 
Asiu slicznie ;-)
Mi inofolik dotarl dopiero dzis wiec przerwe mialam kilka dni no ale tamten cykl był dlugi bo 37 gdzie ja miałam po max 28 ... rozregolowalo się poteznie ... a mezu jutro w nocy wraca wiec pewnie bedzie zajechany bo z 5h jazdy autem przed nim... no ale zmolestuje goo a co ;-)

Gabis brzuszek malusi ale sliczniusi. ..zagladaj do nas ... i dbaj o was ....

Jula testuj ... wywołuje cie ;-)
 
Anula88 to musicie wykorzystac ten moment;-) wiesz co jak masz owu to dolicz 14 dni mniej wircej i ladnie na liste cie wrzuce;-)
Co do testowania niewiem czy zatestuje wczesniej musze to przemyslec...;-)

Miss jak tam pierozki?;-)

No to Jazza jestes kolejna na liscie czekamy na dobre wiesci;-)
 
Jula ale kurcze sorawdzilam z kalendarzem dzis 8dc...test wyszedł dodc wyraznie ... e to tak już ... kuzde .... lewy jamnik kluje ... to jutro krecha powonna byc mega mocna ... zobacze ... albo testy jakies do doopy ... no i meza nie ma haha to i tak do bani ... ale nie spodziewalam sie ze to może być już .... no nic jutro zrobie to sie zobaczy ....ten zachowalam ...
 
Anula88 moze jutro bedzie ciemniejszy;-)

Miss dobranoc no ja tez cos juz spiaca jestem...po malu chyba tez uciekne do lozka;-) napewno mloda w nocy sie zakradnie do mnie;-)
 
Hejka :)

No Aschlee mowilam ze cos pokickalam :)) trzymam zqtem kciuki za nastepna wizytke :)

Mississ zdrowka dla mlodego!

Ewelinka lacze sie w bolu. Ja w pierwszej ciazy od 6tyg mialam rwe kulszowa. Teraz juz tez sie rozkreca :( pod koniec m mnie musial do lazienki w nocy prowadzic bo nie moglam stanac na nogach.

Mychunia ja bralam magnez i nie pomagalo :(

Jazza jezeli potrzebujesz odpoczynku to pewnie ze znikaj :) ale prosze tu wrocic!! :*

Anula88 kciuki za ten cykl!!!!

Blair kolezanka jest na drugim watku... tos historie opowiedziala... nie wiem co myslec...

Paulina witaj i powodzenia :)

Motylku tez swoje przeszlas... ciesze sie ze sie w koncu udalo :) jestes kolejnym przypadkiem ze czasem trzeba po prostu odpuscic!

Anula1988 piekny psiak!! :)

Julia ja tez mialam bardzo niskie zelazo i sprawdzalam co 3 miesiace. Teraz jak bede w szpitalu na wizycie to tez poprosze.

Zouza tozto srodek nocy!!! Ale pewnie wczesnie konczysz pracke ;)

Watpliwosci kochana w sobote mam usg dopiero to moze cos wrzuce ;)
 
reklama
Tabasia witaj;-) na jakim drugim watku? Bo tak po lebkacg wiem o co kaman;-)
No to sobie sprawdze za miesiac;-)

Blair i jak kosultacja?;-)
Wiesz co jakbym mogla prosic zeby wyslala linka tej twojej sukni slubnej?;-) bo wtedy jej nie obejrzalam:/
 
Do góry