reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

i ja nie robie kremu nan gotowych budyniach tylko sama... ale to jutro dopiero rano ci napisze:) chyba ze uda mi sie wieczorem dzis wejsc na neta:)
 
reklama
Aschle
To moja jakas niedorobiona byla ale przydala sie na parawan :-) jak bedziesz uzywac juz to napisz jak Ci sie nosi to moze skusze sie ale bardziej na samorobke :-)

Anna maria
Bardzo chetnie :-) to bede czekac.

Jej jak mi sie nudzi. Obiad mam posprzatane mam... nie wiem co mam ze soba zrobic masakra jakas. A jak bede siedziec w domu i jasko bedzie w przedszkolu?o_Oo_O:O:O
Chyba bede musiala sie za szydelko wziac :-)
 
Missiiss
Gratuluje bety:*

A rodzice ucieszyli sie - tylko ze to nie jego rodzice a moi:) to z moimi sie nie odzywalismy bo nam zycie umilali:) i dlatego moj mowil ze nie chce ich znac - no zreszta ja tez nie chcialam... tyle nerwow i w ogole:/ az szkoda opowiadac. no dlatego mnie zdziwil jak tam nas zawiozl:) mowil dzis do mnie ze moze to dziecko ich zmieni:) :D zostalam wycalowana... az mi glupio bylo... bo oni mojego meza nie chcieli ale moze teraz bedze inaczej... nie wiem... czas pokaze
no to oby teraz bylo juz tylko lepiej:tak:
Ja mam chuste i zrobilam z niej parawan nad morze :p

aleś Ty kreatywna
Anna możesz sama chodzić do szkoły rodzenia
yes2.gif
 
Mississ dam ci przepis to sprobujesz zrobic cala karpatke jak ja razem z kremem (z maka pszenna i ziemniaczana) :) ja wiem ze jak zrobilam karpatke i krem to mi mowili nawet ze lepszy niz ten z opakowan i w ogole wszystkim zawsze smakowala:) ojej ja chyba zrbie jeszcze jutro karpatke:)
 
o racuchy:) przypomnialas mi Aschlee :) ja robilam w weekend nalesniki ale normalnie nie chcialy mi wyjsc.... :/ wyszly takie bardziej chrupiace i puszyste a ja lubie takie mieciutkie i cieniutkie:/

za to racuchy mi wychodza:) i dzis musze je zrobic:))))

a wiecie na co mialam wczoraj smaka??
uwazajcie... na chleb zzzz ...... KONSERWA:) nie z wedlina, kielbasa a z konserwa:) hehe
 
reklama
julia mój mąż uwielbia a ja jeszcze nigdy nie robiłam :zawstydzona/y: zapodasz sprawdzony przepis?

AnnaMaria to ja też poproszę przepis :tak:

ja poprałam i poprasowałam koszule męża, zjadłam obiad i leżę... mam tyle rzeczy do zrobienia, ale to trzeba na siedząco, a mi się wtedy brzuch napina :-( o szydełku nie wspomnę :-(

Aschlee tylko nie racuchy :no: mi się tak chce racuchów drożdżowych lub naleśników....
 
Do góry