reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

jest też jeszcze coś takiego jak indywidualne własności organizmu - jeden jest słabszy i zaszkodzić mu może to co większości nie szkodzi, a drugi jest silniejszy i matka może pić i palić, a jej dziecku nic nie będzie...i nikt nie będzie tu z siebie robić chorych i przewrażliwionych, bo to jest sparwa indywidualna - ktoś inny nie jest przewrażliwiony, tylko wrażliwszy niż my - to wszystko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz co...miałam nie odpowiadać na Twoją wiadomość, ale jednak się pofatyguje i napisze. To skoro MISS plami to może powinna zwyczajnie udać się do lekarza i zapytać co on radzi w tej sytuacji.
No sorry, ale chyba nie ma na wątku ginekologa online, który jej doradzi co ma zrobić?!
A po dwa, to nie zabronisz mi wypowiadać swojego zdania. Nie napisałam w żadnej wypowiedzi, że ona ma robić tak jak ja mówie. Powiedziałam tylko, że WEDŁUG MNIE, jest to trochę przesadne. I tyle. Mogła się główna zainteresowana odezwać a nie pełno adwokatów.

Cyntia, mogłaś sobie darować nazywanie mnie głupio-mądrą komentatorką. Trochę poziomu by się przydało.
 
To Ty możesz sobie wyśmiewać innych i to po kątach, a innym na ocenianie siebie już nie pozwalasz? Nu nu, troszkę konsekwencji.
A co do poziomu co Ty możesz o tym wiedzieć....
 
Cyntia. Watpliwosci. Annamaria
Dziekuje wam za wyrozumialosc. Wlasnie chyba o to chodzi ze dopoki kogos nie spotka ta przykrosc to nie zawsze wie i sobie wyobraza jaki to bol. Ja poprpstu pelen lus mam bo nie moge sie teraz denerwowac. Ciesze sie ze mnie wiekszosc z was rozumie i dziekuje wam za to. W duchu jestem spokojna ale jednak jak dluzej pochodze to boli. Bardzo bym chciala zeby moja beta byla baaardzo ladna. Cyntia bardzo czesto tak jest ze osoby ktore czuja sie ekstra i smieja z naszej ostroznosci pozniej przezywaja swoja mala tragedie... shawty oczywiscie ci tego nie zycze bo za bardzo wiem jak to boli. W prawdzie nigdy nie poronila ale jak urodzilam swoje dziecko ktore wazylo pol kilo i na drugi dzien maz przyszedl powiedziec mi ze Abtos nie zyje.... nawet nie musial nic mowic stanal w drzwiach i widzialam to w jego oczach i ttlko pamietam ze mowilam ze to nie moze byc prawda i razem plakalismy. Zaden lekarz nie odwazyl mi sie powoedziec przez 4 h ze moj synek zmarl . :-( nie umiem powiedziec i okreslic jaki to bol ogromny. Kazda strata bardzo boli i zbyt duzo nas tu jest ktore juz to przeszlo. Wiec prosze tymbardziej jezeli jestes sobie na innym watku to sobie badz a nie wynosisz stad rzeczy i przenosisz na inny watek. Jesli nasze zdania cie denerwuja badz w jakis sposob przeszkadzaja to tu nie wchodz i tyle. Poprostu sobie oszczedz.

Udalo mi sie dziewczyny zalatwic opieke do srody wiec bede odpoczywac teraz tylko wszystko w rekach tego na gorze czy beta bedzie rosla cxy nie ... strasznie sie boje.
 
Czy ja Ci mowie co masz robic?? Pisz co chcesz to ty pakuzujesz jaka jestes zajebis.. wspaniala i wyrozumiala . Wiele slow cisnie mi sie na jezyk ale ja potrafie sie zamknac . Dla mnie kazdy nastepny twoj post bedzie traktowany jak powietrze .
Cyntia dokladnie pieknych slow ujelas.
 
Ja z doświadczenia moich koleżanek wiem, że jedna do 8 miesiąca ciąży pracowała i dojeżdzała autem po dziurach po 30 km i było ok, a druga właśnie od razu jak dowiedziała się, że jest w ciąży, dostała plamień i cały pierwszy trymestr musiała leżeć, brała dupaston i luteine i magnez i inne cuda :p calutką ciążę była na L4 i dzieciaczek zdrowy się urodził :)
 
Shawty
Ja tez sie zawiodlam na tobie itylko tyle ci powiem. Bo to wlasnie ty pokazalas jaki masz poziom tolerancji i zrozumienia
. A jeszcze jedno piszesz ze nie rozmawialam z lekarzem. Skoro piszess o czyms to chociaz czytaj dokladnie jak chcess sie do czegos odniesc...
 
Shawty - a ja jednak uwazam ze u Mississ jej postepowanie nie jest przesadne... :) ja sama jestem przewrazliwiona - i mimo ze lekarz powiedzial mi ze wszystko w porzadku to strasznie na siebie uwazam... dlatego odlozylam prawko poki on mi nie powie ze moge... no i ja odczuwam nieraz jak przesadze z wysilkiem ze brzuch pobolewa... a jakbym plamila to od razu do szpitala albo do gina poszlabym i plackiem bym lezala poki by nie bylo wszytko ok...

Ciesz sie ze wszytsko ok i mozesz chodzic na silownie - ogolnie cwiczenia w ciazy sa zdrowe - ale nie w kazdej ciazy a juz nie w takiej co sa nawet malutke plamienia... albo jakies bole... mi gin mowil ze jak boli to mam rzucic wszystko i sie polozyc az przejdzie... i nie forsowac sie - szczegolnie na etapie 1wszego trymestru gdzie sa najwieksze zagrozenia poronieniem - mimo ze u mnie u mnie narazie wszystko ok - choc czekam na potwierdzenie tego do wizyty....
 
reklama
No i wydaje mi sie ze informacja czy ciaza przebiega prawidlowo i jest zdrowa i mozna sobie pozwalac na wszystko to moze stwierdzic lekarz i to dopiero na usg... wiec poki nie ma wizyty nic tak naprawde nie wiadomo czy wszystko dobrze przebiega... - ale moge sie mylic ... :)

Mississ
w poniedzialek - wolne sobie az wzielam:)) mimo ze lekarz na pierwszym usg stwierdzil ze wszystko ok to kazal przyjsc za 2 tyg a nie za msc... pewnie zeby dalej to potwierdzic...
a ja nie zadalam mu pytan zadnych - my nawet z mezem nie serduszkujemy w ogole:) czekam do wizyty zeby gina zapytac czy nie ma przeciwwskazan:) bo wolimy celibat niz stracic ciaze:))) taka jestem przewrazliwiona:) hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry