reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

shawty wcale nie jest tak jak mówisz. są dziewczyny, że wyniki mają fantastyczne a mimo to w ciąży nie są. lekarz nie jest wyrocznią tylko lekarzem. wiem, że Tobie jest teraz łatwiej o tym wszystkim pisać, ale pozostały jeszcze dziewczyny, w tym ja, którym wciąż potrzebne jest wsparcie i marudzić będziemy wraz z datą zbliżającej się @ - taki już los staraczki. jeżeli Ciebie to aż tak drażni to omijaj proszę te posty.
 
reklama
A do mnie właśnie zadzwoniła koleżanka z wiadomością że jest w ciąży! Po 19 miesiącach starań! Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest piękna pogoda, piękny dzień na takie wiadomości :)
 
Mississ - to dobrze ze juz po becie :) - teraz tylko czekac na wyniki... szkoda ze tak dlugo - az do dwoch dni... no ale mysle ze jutro popoludniu mozesz probowac tam dzwonic czy juz sa... bo to ze do dwoch dni nie znaczy ze wczesniej nie beda:")
u mnie tez mowili jak poszlam o 9:00 ze beda wyniki po 15:00 albo na drugi dzien a jak przed 13:00 zadzwonilam to juz byly:)
 
Miss trzymam mocno kcouki &&&&&&
Mam nadzieje ze wyniki bede szybko!!!
Zajrzyj na priv wyslalam wiadomosc

Melka ok uzupelnie liste pod wieczor;-)
U nas tez ladna pogoda;-)

A ja juz po wizycie i pecherzyk pekl...ale lekarz powiedzial ze jak sie nie uda, to kolejny cykl tez chce zobaczyc czy z lewego jajnika mam owulke...
Ehh jakos po tej wizycie jestem pesymistycznie nastawiona:/
 
Ostatnia edycja:
Ja już się nie raz naczekałam, nie na to co Wy ale miałam swoje problemy zdrowotne i czekanie na operację było dobijające. Ale u mnie nic tak nie działa nic znalezienie czegoś co po prostu zabija czas. Jeśli już muszę na coś czekać robię wszystko żeby nie mieć nawet minuty na myślenie. Nie mam dzieci, praca spokojna od 7 do 15 od pon do pt. Tak więc tego czasu wolnego mam sporo. Staram się go jednak wypełnić maksymalnie, sport, książki, wypady za miasto itd. I najlepiej działa wysiłek na powietrzu, padam wieczorem do łóżka wykończona a rano świeży umysł itd. Muszę mieć co robić bo bez tego wariuję.
 
Julia - o to supcio ze pekl:)) moze cos akurat sie wykluje:)
pesymistycznie - to moze i dobrze:) bedzie mile zaskoczenie a nie rozczarowanie:)
tak jak u Shawty i u mnie:) trzymam kciuki:) wy trzymajcie za moja wizyte - 22.09... im blizej tym wiekszy stresik co tam zobacze:)
 
reklama
Aschlee niewiem, czuje jakies brzemie kazda ciaza byla bardzo szybko i mysle sobie teraz niebedzie latwo...
Mysle sobie ze przekroczylam magiczna 30 to juz nic niebedzie latwe...

No to wspolczuje tobie sasiadow;/

My na szczescie mamy spokoj, mieszkamy z tesciami w domu jednorodzinnym, duzy ogrod oddziela nas od sasiadow;-)
 
Do góry