reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie porannie :-)

Krysiulek powodzenia i obys dlugo tu nie zagoscila oczywiscie wiadomo co mam na mysli ;-)


Dominika gratulacje :-)


Watpliwosci oby wredota nie przyszla ;-)


Didi gratulacje :-).. a odnosnie powiedzenia partnerowi.. hmm ja juz mam pomysl jak mu pwoiem jak nam sie uda...:tak:


Tabasia ciesze sie, ze weekend mialas udany kochana :-)


AnnaMaria gratuluje cudownych wiesci :-) i jesli dalej bedziesz uprawiac czarnowidztwo to bedzie lanie jak babcie kocham


Julia mega kciuki of course kochana :tak::-)


Missiiss wiedzialam, ze tak bedzie kochana jestem z Toba i zaciskam mega kciuki i trzymac bede az do testu oczywiscie pozytywnego :-):-D


Asia cudny brzuszek :-)


Motylkowa lez kochana i odpoczywaj dbaj o Was :tak:

U nas pochmurno, ale mam nadzieje, ze sloneczko sie przebije ;-)

A poa tym owu sie chyba zbliza, ale nie patrze na to, nie chce wiedziec nic ;-):-)
Mysle ostatnio o tym czemu sie nie udaje.. moze przez stres i zabieganie i ze za bardzo tego chce.. ale pragnienia i jego mocy nie zmienie .. moge tylko zwolnic ;-)
Jesli pare rzeczy nie pojdzie po mojej mysli to znikne z forum na jakis czas...

Milego dnia kochane :-)
 
reklama
Dobrze dziewczyny juz nie bede sie tak martwic:)
Ale wiecie juz i tak mniej sie martwie - bo zobaczylam serduszko i mowil ze wszystko wporzadku.... o l4 nie wspomnial nawet mimo ze bylam prywatnie... ale ja i tak narazie nie moge... ma przyjsc za 2 tyg znow i moze juz bedzie mozna zrobic dokladniejsze pomiary:)

Jedyny minus to wlasnie te mdlosci, ktore dzis rano sie tak nasilily ze wymioty juz byly.... i jak tu pracowac....

Oj dziewczyny zeby wszystkim sie udalo i bedziemy wszystkie sie cieszyc:))

Julia zapisz mnie na maj do listy:))
 
Witam

Didi wielkie gratulacje :tak:

AnnaMaria ale masz fajnie, że widziałaś już serduszko, moja poprzednia gin z tego całego zamieszania, które zrobiła nic mi nie pokazała, tylko nastraszyła i tyle.

missiiss super wieści, trzymam dalej za Ciebie kciuki i nie puszczam.

julia kciuki zaciśnięte.

AsiaSz super brzuszek, też chce już taki :-D

Motylku leż i odpoczywaj.

A Ja mam doła, jakoś tak mi się smutno zrobiło. Tak czytam na tym wątku i innym i niektóre dziewczyny widziały już bijące serduszka, a Ja swoje jeszcze nie. Tak strasznie się boję wizyty w czwartek, bo może faktycznie jest z moją dzidzią coś nie tak i nie rozwija się prawidłowo :-( Zwariuje chyba do czwartku :no: Aż mi się płakać chce :-(
 
WP_20140909_007[1].jpg pozdrowienia od mojego niecierpliwego Kubunia :)
 

Załączniki

  • WP_20140909_007[1].jpg
    WP_20140909_007[1].jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 45
missis super wieści :tak:

Asia piękny brzusio :tak:

Motylku to życzę cierpliwości w leżeniu :tak:

julia kciuki za wizytę :tak:

majdaczku to kiedy się serduszko zobaczy zależy od tego kiedy nastąpiła owu i zapłodnienie, więc się niczym nie martw
 
mychunia wiem, ale to wszystko mnie dobija. Tak mnie ta poprzednia gin nastraszyła, że mam dość. Mam nadzieję, że teraz dobrze trafię i wszystko ta nowa gin mi dobrze pooblicza i będzie wszystko w porządku. Ja mam dość długie cykle, bo 31-32 dni. Owulacje sprawdzałam przez kilka cykli i zawsze wychodziła mi 17dc. Potwierdzona testami owulacyjnymi, temperaturą i oraz śluzem. W tym szczęśliwym cyklu nie liczyłam kiedy była, bo sobie odpuściłam na wczasach, ale po śluzie widziałam, że mniej więcej była właśnie tego 17 dc. Ostatnią @ miałam 10 lipca, owulacje ok. 27 lipca, przytulanko było tylko i wyłącznie na wczasach między 24 a 27 lipca. Co o tym myślisz? Możliwe, że moje dziecko może być mniejsze niż wychodzi z terminu @? Przynajmniej tak miałam w drugiej ciąży. Tylko, że wtedy miałam lepszą gin z lepszym sprzętem i ona od razu wyliczyła mi inny termin porodu niż ten z @.
 
Ostatnia edycja:
Majdaczku
no wlasnie i nie tylko od owu ale tez od sprzetu - ja bylam prywatnie i gin mial dobry sprzet i dlatego widzialam juz:)... u mnie gin powiedzial ze mniej wiecej dobrze obliczylam na 17dc owu:) ja za 2 tygodnie tez bede sie stresowac bo wtedy wyjdzie czy dalje sie dobrze rozwija i czy serduszko przyspieszylo swoje bicie:)

Jakby byla taka mozliwosc to usg robilabym codziennie.... heh

ja dlatego poszlam do gina innego z lepszym sprzetem i takiego zeby nie straszyl mnie....
u mnie termin porodu z @ wychodzi na 2 maja a wg usg na 5 maj... czyli u mnie jest ciaza mlodsza...
U ciebie majdaczek tez moze byc tmlodsza niz sadzisz... bedzie dobrze...
widzisz majdaczek u mnie serduszko ale 112 uderzen i 3.2mm wiec na innym sprzecie a szczegolnie tym na nfz nie zobaczylabym pewnie...


A moze owu mialas pozniej jeszcze i szykuje sie u ciebie dziewczynka:))

Ja po testach owu i sluzie obliczylam 14 - 15dc czyli wczesniej ale temperatura pokazala ze pozniej dopiero owu byla ... wiec u ciebie tez tak moglo byc... ze tego 17dc owu nie bylo:) a my serduszkowalismy do 15dc a potem juz nie, wiec to ze serduszkowaliscie do obliczonej przez ciebie owu nie znaczy ze zaplodnienie nie nastapilo pozniej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AnnaMaria Ja też byłam prywatnie, ale tamta gin miała raczej bardzo stary sprzęt. nawet jak zdjęcia porównałam ze zdjęciami z poprzednich ciąż, to była widoczna spora różnica. Teraz idę do innej gin. może ta będzie potrafiła mi wszystko wytłumaczyć. Boje się strasznie. Tak bym już chciała, żeby był czwartek po wizycie.
Co do sprzętu, to moja koleżanka w tamtym roku chodziła na NFZ, lekarza chwaliła, ale jak trafiła do szpitala ze skurczami, to według jego obliczeń miała jeszcze nie cały miesiąc do porodu, a w szpitalu zaczęli jej od razu podawać leki na powstrzymanie skurczów, bo okazało się, że dziecko jest małe i wygląda, że do porodu zostało jeszcze jakieś 2 miesiące. Już n ie wspomnę o tym, że na początku ten lekarz twierdził, że będzie miała bliźniaki, potem, że na 100% będzie dziewczynka, a urodził się zdrowy śliczny chłopczyk-jeden :)
 
Do góry