reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie z ranca w drodze do pracy :-)

Motylkowa
Uwazaj na siebie i lez jak przykazano :-) kciuki by dzidzia zostala jeszcze te 70 dni w brzuszku :-)

Ktoras nie testuje?
Wczoraj kolezanka z pracy mi napisala ze ma bladziocha :-) ahhh jak ja bym chciala tez bladziocha w niedziele....
 
reklama
mississ trzymam kciuki :)

Motylkowa jak trzeba to trzeba :( juz blizej niz dalej wiec bedzie dobrze :)

Asia piekny brzusio
na jakies 3 tyg temu miallam wiekszy brzucho niz teraz bo teraz i wymioty doszly i dieta cukrzycowa i mam wrazenie ze schudlam troszke do tego wzdecia juz tak nie mecza , ale pilecczka ladna z przodu mi wystaje
 
Dzien dobry Kobietki


Tabasia ja dostalam leki bo juz dwa razy stracilam swoje Fasolki i wola nie ryzykowac.Mam brac 6 tabletek dziennie utrogestanu,3 razy magnez,1 raz dziennie zelazo,kwas foliowy i w razie bolu brzucha nospe

Asia sliczny brzusio :tak:

Mississ to kciuki za pozytywny tescik :tak:

Motylkowa jak mus to Mus ja tez mam nakaz lezenia jak najmniej chodzic,zero nerwow,juz nie mowiac o bieganiu na tramwaj czy cos a dosc czesto mnie sie to zdarzalo...teraz mam w nosie spoznie sie troche to trudno...dzisiaj mam zajecia z wredna baba wiec zeby sie nie denerwowac robie sobie dzien wolnego :)
 
Ostatnia edycja:
mississ pozytywne nastawienie wazne :) twoje jajeczko wlasnie wedruje przez cialo i za kilka dni dojdzie do macicy inastapi implantacja wszystko ladnie bez przeszkod :) wyobrazaj sobie to i nastawiaj pozytywnie
 
Aschlee
&&&& napewno wszystko bedzie dobrze! Masz racje odpoczywaj i ciesz sie pieknym stanem :-)

Hehe babydust
Ja caly czas o tym mysle :p

Kuzwa tak trzepie w tym pociagu ze ja chyba zwariuje jak bede w ciazy. Chyba te pare dni do l4 jezdzilabym autem bo to obled jakis. Porypane pkp :-\
 
Witam z rana;-)

Ja sama niewiem za co mam sie wziasc...musze jechac po skierowsnie do chirurga bo mam bardzo brzydkiego pieprzyka i kazano mi jak najszybciej go usunac...

No i dzis gin...zobaczymy

Milego dnia wszystkim
 
Dzieki;-)

Aschlee napewno teraz leki pomoga!!!

Miss ze inni w ciazy sa ja zawsze sie ciesze;-) no trzymam kciuki zs wszystkie testujace niedlugo;-)

Nic trzeba sie ubrac i jechac, pozniej na zakupy;-)
 
reklama
Witam z rana.

Kasikz, Tabasia, Babydust czekam na wasze brzuchy!

Motylku kochany, ale ten Kubus niecierliwy. Niech poczeka jeszcze troszke. Musisz z nim pogadac koniecznie ;-) dbaj o siebie kochana!!! A ja trzymam kciuki.

U mnie zostalo 167 dni :-D wiec 100 wiecej niz u Ciebie Motylku, Pawel tez pchal sie szybciej zobaczymy jak ten miś bedzie sie tam czuł ;-)
 
Do góry