reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam niektóre z Was moze mnie pamietaja wiec i ja napisze co u mnie wiec staram sie od stycznia ostatnio wykryli u mnie pcos i dodatkowo podwyzszona mam prolaktyne mimo to owu mialam smieszy mnie to bo na poczatku cyklu niby mialam miec 12 pecherzykow pustych przyszlam po tygodniu i kazal sie lekarz starac bo widział pecherzyk dojrzaly pozatym bire infiolik i bromka i chyba sie testuje w poniedziałek to tyle

Ashlee gratulacje piekny tescik
 
reklama
Didi Witaj ....czasami lekarz nie równy lekarzowi .... trzymam kciuki .... ja tez na inofoliku jade ...ale cos mi się wydaje ze nic tego .... jakies objawy masz? Przeczucia .... jak sie pi inofolik czujesz ?
 
Na poczatku chce dodać ze zalamalam sie i zrezygnował am z forum dopiero w tym miesiącu zdecydowala sie pojsc do gina bo w koncu jedno dziecko juz mam powiem ci ze nie mam rzadnych objawow moze dlatego ze biore bromka zmeczona jestrm bo wstaje do pracy a piersi jak pamietam nie bolaly mnie w pierwszej ciazy jedynie czulam zmeczenie.. wydaje mi sie ze po infoliku tak mnie nie ciagnie na slodkie
 
Didi oby się udało ... daj koniecznie znac ;-) w poniedziałek czekam na pozytywne wiesci ;-) ...

Mnie w pierwszej ciąży tez cyc nie bolal .... i teraz tez nie boli ... nie wiem ... wydaje mi się ze lipa ... czytam właśnie opinie o inofoliku .... coby sie picieszyc ;-)
 
Witam!

Blair tak ja mialam mega bialy kremowy, czasem wodnisty, ciagnacy. Do dzis mam go duuuzzzzooo!

Wiec kciuki za to, aby bylo to tym :-)
 
reklama
Dzien dobry ....

Asiu dziękuje za odpowiedz ... to ja pytałam :-D ....no nic zobaczymy ....
Piękna pogoda się zapowiada ....
 
Do góry