reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej mam chwile i zasieg moi na zjezdzalniach sir bawia ja mam stracha:/

Majdaczek to okropne czego od Ciebie wymagaja;/ wspolvzuje sytuacji:/
Mam nadzieje ze znajdziezz jakies rozwiazanie...

Aschlee no mam nadzieje ze jednak bedzie ok!!!!&&&&&&

Za wizyty wszystkivh trzymam &&&&&
Testujacym rowniez&&&&&&

Przesylam troszke sloneczka bo slyszslam ze w polsce kiepsko z pogoda.

Trzymajcie sie kochane;-)
 

Załączniki

  • 1409663822166.jpg
    1409663822166.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ale mam zapiernicz w pracy...

Julia
Super !:-) wypoczywaj :-)

Majdaczek
Ja bym ich tez pierdzielila i tak powinni ci dziekowac ze zechcialas im powiedziec ze bedziesz tylko do konca wrzesnia. Ja bym poszla z dnia na dzien. Nie przejmuj sie tak kochana bo widzisz ze oni to olewaja. Ja wiecej nawet pomyslalabym o dzidziu i poszla od polpwy wrzesnia do pracy. Niech spadaja
 
Warunkiem pracy w ciąży jest ograniczenie wysiłku fizycznego i przemęczania się. Niestety nie wszyscy pracodawcy potrafią i chcą zapewnić ciężarnej prawidłowe warunki pracy, dlatego trzeba martwić się o siebie i swoje dziecko. Zdrowie matki i dziecka to najważniejsza sprawa i nie są warte poświęcenia ich w imię zadowolenia pracodawcy. Życzymy pomyślności i spokoju :)
 
dziewczyny dzięki wielkie za kciuki :tak:

mój mały wiercipięta (dalej synek bez dwóch zdań) waży już 1161 g, ale rośnie proporcjonalnie cały :szok: termin porodu przez to cofnięty o kolejne 9 dni :szok:

mam dużo więcej leżeć i liczyć twardnienia brzucha, do 13 na dobę mogą wystąpić

co do wyników na miesiąc odstawić wszelkiego rodzaju słodycze i powtórzyć badanie glukozy na czczo i zobaczymy...

zdjęcia bardzo niewyraźne (więc nie wrzucę), ale wszystkie przepływy ma ok i się na nas jednym otwartym oczkiem popatrzył :-)
 
reklama
Mychunia
No mowilam ze bedzie dobrze :-D ja juz siedze pod gabinetem i az mnie nosi. Masakra jedna wielka cos czuje ze nic z tego pecherzyka nie bedzie az mi sie plakac chce :-(
 
Do góry