reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witajcie :)
Archea dzięki za wywołanie :)
Więc chwalę się: Zobacz załącznik 640682

Kreski są i ciemnieją!
Proszę wszystkie staraczki o wpatrzenie się w nie i w najbliższym terminie@ o wysikanie takich samych ! Za to będę trzymać kciuki :-)
Czytam Was ale trudno mi wszystkich ogarnąć, bo jest nas tutaj sporo , aj pojawiłam się od niedawna, więc przepraszam , że rzadko odpisuję.
Miłego dnia życzę :)
 
W zasadzie to drugi cykl (był jeszcze zerowy , ale decyzja o staraniu zapadła w samej jego końcówce więc można go nie liczyć. Z zajściem ja nigdy nie miałam problemów (max 3 cykle), gorzej później, ale TYM RAZEM BĘDZIE DOBRZE! Tak postanowiłam :)
Po ostatniej stracie w marcu gin kazał czekać ze starankami do września (tak zapobiegawczo) chociaż wszystkie wyniki wzorowe, ale go nie posłuchałam... mam nadzieję że dobrze zrobiłam... - a propos gina to już mi się śnił dzisiaj - był w mojej kuchni,zaparzał sobie herbatę , pytał co u mnie i powiedział że od przyszłego miesiąca można zacząć starania :-D
 
Witam ja na chwile standard nadaje z pracy wiec nieodpisze nikomu;/ w domku na spokojnie;-)

Miss pytanie do Ciebie, jesli od paru dni pobolewa brzuszek jak na @ to kiedy mozna jej sie spodziewac? Bo ogolnie po ciazy niemialam boli na @ to sa pierwsze od bardzo dawna...i poprostu niewiem... dzis chyba jest 40dc....wrrrr
 
Martaha to trzymam kciuki
.. tym razem będzie wzorowo pieknie ;-) ...a sny to madz dobre ..

Jula lacze się w bolu
..ja tez z pracy ....

Jula dlugi cykl ... no ale moze zrob sobie tescik
.. bo wiesz ze jak człowiek sie nie spodziewa to pach .... jest ;-) a jeżeli @ boli to hmm na dniach powinna być ....
 
Jula mnie jak zaczynało boleć to zawsze na dzień przed i najpóźniej kolejnego dnia była, a tym razem zaczęło boleć i pobolewa nadal a nie ma @ tylko II kreski :) Więc może faktycznie zatestuj.
 
reklama
JJulia
Ja jestem za tym co dziewczyny mowia. Rob sikanca na teb tychmiast :-) jak nie wyjdzie to mysle ze za dzien lub dwa powinnas dostac. Mnie brzuch boli dzien przed kolezanke 2 dni przed. Kazda chyba ma inaczej bo to kwestia indywidualna. Trzymam kciuki zeby to jednak fasolinka bylla :-):-D


Martaha
Ja ci powoem ze po porodzie w 24 tc po 3 miesiacach zaszlam w ciaze... to bylo dopiero niebezpieczne. Przeciez wszyarko musialo sie unormowac a ja wariowalam psychicznie. :-) gin sie zlitowal i dal mi clo i zaszlan w pierwszyn cyklu :-) nie wiem jakie przejscia mialas ale mysle ze skoro u mnie sie wszystko dobrze skonczylo to u Ciebie po 5 miesiacach tez :-) &&&& :-)

Mychunia
&&& za wyniki. Bedzie dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry