reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Majdaczku nie stresuj sie kochana,mowie ci ze wszystko jest ok... beta będzie piekna ... a na necie mozesz zobaczyć zawsze normy ...

Jula ale taka wpadeczka tez bylaby mila ;-) ...

Rurka hey hey ...

Anna ovu na pewno będzie ... no chyba ze bezovu cykl ....

Aschlee i jak tam?

Wątpliwości, jezza kiedy test ?

Yesenia hop hop ?
 
majdaczek - beta powyżej 5 oznacza ciążę. Moja przyjaciółka robiła sobie w 44 dc... spóźniał jej się okres...ale chyba owu miała przesuniętą...więc... w 44 dc beta wyniosła u niej 6 z hakiem....niewiele prawda?? powtórzyła dla pewności czy to nie jakiś torbiel czy coś innego..bo beta serio niska..no i po 4 dniach beta wyniosła 48 z hakiem... (3 tydzień ciąży)...u mnie z kolei beta wyniosła 287 (czy 278..ciągle mi się myli)...i to był też 3 tydzień...więc nie ma reguły na to jaki poziom bety będziesz miała.

hey hey anula :-)
 
Anula88 oby byla:) narazie powoli cialo przygotowuje sie do owu ... i zobaczymy... tempka leciutko spadla w sumie nie wiem jak ten wykres interpretowac ... wydaje mie sie ze codziennie nizsza ta temperatura... zobacze co przyniosa kolejne dni...
 
Zobaczymy czy u mnie sen sie sprawdzi i czy inofolic u mnie podziala:) jak narazie zaczelam dni plodne - sluz na to juz wskazuje:) rozciągliwy mocno... testy owu narazie negatywne... Tempka - co o niej myslicie?

To zycze aby sen sie ziscil :-)

Majdaczek- jak dla mnie to jestes w ciazy :-) kciuki za bete zacisniete :-)

A tak w ogole witajcie :-)

U mnie dzis dzien @, narazie cisza na froncie, ale staram sie nie nakrecac, bo czuje sie bardziej na @ i wiecej wiecej objawow jej rychlego nadejscia niz ciazowych no i przyznam boje sie nakrecac za bardzo, aby pozniej nie miec wiekszego rozczarowania.. wiec czekam :-)
 
Majdaczek- jeeeejku, jak cudnie! Gratuluję Ci bardzo! A co do bety, to nie jest ważny sam jej pojedynczy wynik, tylko właśnie przyrost i na tej podstawie można ocenić czy wszystko dobrze się na tym etapie rozwija. Takie jest moje zdanie. Najlepiej powtórzyć betę po 48 h i wtedy przyrost powinien być minimum 66%.
Ja na 2 dni przed planowaną @ pojechałam zbadać betę, (29 dc) i wynosiła 256,
2 dni później w terminie, gdy powinna przyjść @ (31 dc) powtórzyłam bete i wynosiła 710.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Zastanawiam się, czy dzisiaj u mnie to jeszcze nie za wcześnie na zrobienie bety?

Mam 27dc przy 31, mam jeszcze 5 dni do spodziewanej @, ok. 9 dpo. Jak sądzicie?

Aschlle co z Tobą?
 
reklama
Do góry