reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam dziewczyny :)
U nas pochmurnie, pewnie będzie padać, albo znowu jakaś burza.

babydust dziękuję za słowa pocieszenia, strasznie się denerwuję.

KasikP trzymaj kciuki, żeby naprawdę okazało się, że Twój inofolic podziałał :)

Ja postanowiłam dzisiaj powtórzyć test, niestety w kolejnych aptekach nie dostałam testu o czułości 10, więc ratuję się tylko takimi o czułości 25. Zrobiłam pierwszy innej firmy niż wczoraj i trochę się załamałam, bo na początku nie było nic, a potem wyszła ledwo widoczny bladzioch. Załamało mnie to trochę, bo wczoraj na innym teście był bardziej widoczny. Ale postanowiłam zrobić jeszcze jeden, tej samej firmy co wczoraj i jak na moje oko to bladzioch jest bardziej wyraźny. Już mam mętlik w głowie. Nie wiem, może to sobie wszystko wmawiam, ale te testy robiłam przez 3 ostatnie miesiące i nawet w dniu spodziewanej @ nie było nawet cienia bladziocha. Dwa cykle temu zrobiłam nawet kilka dni po @, bo jakaś taka dziwna mi się wydawała i wtedy też nie było nic. Od razu mówię, że lecę dzisiaj po pracy na betę :) ale denerwuję się strasznie.

Test z wczoraj
Zobacz załącznik 637301

Test z dzisiaj
Zobacz załącznik 637302Zobacz załącznik 637303
 
reklama
Majdaczek kochana przeciez to piekna ciemniejaca kreska jest;-);-);-);-);-);-) pieknie;-);-);-);-)
Beta tylko ci potwierdzi ze wszystko jest ok!!!!!

I widzisz test testowi nierowny;/
 
Witam dziewczynki:) Widze ze Aschlee i Watpliwosci milcza...
Shawty w tym miesiacu jak sie uda to bedzie ok jak nie to trudno, bedzie nastepny...
Staram sie nie nakrecac ale dzisiaj snilo mi sie ze test ciazowy wyszedl pozytywny... i to taki leketroniczny i bylo na nim napisane pregnant - elektronicznych nie robilam nigdy... sen byl tak realistyczny ze po obudzeniu sie nie wierzylam ze to tylko sen... chyba za duzo sie nakrecam mimo iz myslalam ze wlasnie nie... ale jak mi sie juz to sni to za bardzo tym zyje... :)

Majdaczek faktycznie krecha druga jak nic...:)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, tutaj też się odezwę porannie :)

Gratuluję wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki niektórych z Was! Mnie nadal nie bolą piersi, a już 21 dc. Zawsze bolą od 16 dc. Wkręcam sobie, że to coś oznacza, ale pewnie nie... :/ Temperaturę miałam wyższą w dniu przewidywanej owulacji, czyli 15 dc, a potem spadła i od paru dni utrzymuje się na takim samym poziomie... To chyba niedobrze? Miłego wtorku dziewczyny :)
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:


LISTOPAD 2014 Mychunia ( cykl)
GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)
LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)
MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)
KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) miglocka (6 cykl)


Starające się: 15



LIPIEC
Aschlee25 - @ 30.07


SIERPIEŃ

wątpliwości3 - @ 04.08
Jezza - @ 05.08
yesenia - @
06.08
anula88 - @ 09.08
Polsie - @ 10.08

majdaczek14 - @
10.08
missiiss1301 - @ 13.08
shawty19 - @ 16.08
julia0903 - @ 20.08
sola7 - @ 25-26.08
AnnaMaria89 - @ 26.08
Archea - @ 27.08
Malena100 - @

WRZESIEŃ
Tinuś22 - @ 01.09


POCZEKALNIA
jołasia ,Dominika89
 
Polsie kochana nieznam sie na tym dobrze ale wydaje mi sie ze to prawidlowe jak bedzie sie zblizac @ i temp bedzie rosla to jest nadzieja:)

yesenia kochana co u Ciebie? bo wydaaje mi sie ze postu od ciebie dawno niewidzialam..
 
majdaczek!!!!! no przeciez to ciąża na 100% !!!!! jeden test mógły się pomylić noo powiedzmy....... ale trzy nie...jeśli się przebarwiają to znaczy że wykrywają hormon !!(to są słowa mojego lekarza, z którym rozmawiałam zanim poleciałam na beta hcg!!!) poza tym ja zrobiłam 4 testy w dwudniowych odstępachi:
pierwszy bladzioch
dwa dni później bladzioch ale...jaśniejszy!! - nawet napisałam ze negatyw bo na samym początku nic nie było widać
kolejny ciemniejszy
a ostatni najjaśniejszy ze wszystkich...
też miałam miałam mętlik w głowie... a;le to juz była ciąża!! TAK SAMO JAK U CIEBIE MOJA DROGA!!!

Wiec lecieć mi na beta hcg... coby sie przekonać już na 10000%...
no i czekamy na pozytywne wieści...bo innych na pewno nie bedzie!

O ja tam już Ci gratuluję!!!!
 
reklama
Do góry