reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:
LISTOPAD 2014 Mychunia ( cykl)
GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)
LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)
MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)
KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) miglocka (6 cykl)


Starające się: 15



LIPIEC
Aschlee25 - @ 30.07


SIERPIEŃ

wątpliwości3 - @ 04.08
Jezza - @ 05.08
yesenia - @
06.08
anula88 - @ 09.08
Polsie - @ 10.08

majdaczek14 - @
10.08
missiiss1301 - @ 13.08
shawty19 - @ 16.08
julia0903 - @ 20.08
sola7 - @ 25-26.08
AnnaMaria89 - @ 26.08
Archea - @ 27.08
Malena100 - @

WRZESIEŃ
Tinuś22 - @ 01.09


POCZEKALNIA
jołasia ,Dominika89
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak sobie myślę, że wakacje wszystkim dobrze robią i może i mnie się uda wrócić z gór (17 sierpnia) w dwupaku, ale w moim przypadku to chyba tylko pobożne życzenie :(

W każdym bądź razie, gratuluje wszystkim brzuchatką i właścicielką bladzioszków :) Ślijcie nam swoje fluidki i zarażajcie pozytywnym myśleniem :)
 
Dobry wieczór ;-)
majdaczku ale wieści ale widok superrrr sprawa;-) powtórz test za 2 dni albo pędź na betę:-)
Mój inofolic zadziałał bardzo się cieszę:-):-)
babydust ale piekna beta wielkie gratulacje !!!!!!!!!:-)
asiaszw dropsik cudowny :tak:
Anula 1988 Motylek Mychunia ewelinka Iwo gabis i cała reszta kochanych dziewczynek przesyłam Wam buziaki :-)
 
Schwaty tak tez będzie ;-) ...

KasikP dawaj fluidki ;-)
..a jak ty się czujesz? U dr bykas ? ( bo ja chyba przegapilam)
 
Asiulka - piekny ludek :tak::tak:

Babydust - wysoka ta twoja beta! Czy aby to nie bliżniaki?

Julka - na pierwszej stronie są dotychczasowe II kreseczki od sylwestrowego testowanka :-D

Fluidki dla potrzebujących
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
babydust- gratulacje :))
I w ogole moje najserdeczniejsze gratulacje dla wszystkich zaciazonych :-) bardzo sie ciesze i po cichu zazdraszczam :-) i rowniez prosze o fluidki :-)
a ja czekam na @..oby nie przyszla..
dzis przekonalam sie, ze chyba jestem typem pracoholika... pierwszy dzien urlopu, a ja sprawy sluzbowe zalatwialam i o pracy myslalam :-D to sie chyba kwalifikuje pod leczenie :tak:

ok zjadlam prawie kg arbuza wiec dzien zaliczony :-D uciekam do M :-) dobranoc :-)
 
Babydust - wysoka ta twoja beta! Czy aby to nie bliżniaki?
eee nie jest taka wysoka :) ja juz jestem 25dpo pierwszy test wyszedl mi prawie 2 tyg temu :)
a w ciazy z synem na tym etapie w 27dpo mialam 21850 takze zblizona wartosc pewnie by byla 2 dni wczesniej :)

i tez przesylam babydust ;) dla potrzebujących
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry